Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Emilio Sala på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Emilio Sala
Folk åpner Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio oftere enn noe annet verk av Emilio Sala: 300 visninger i løpet av tolv måneder, eller 13% av alt som er vist. Niña en el Jardin og Expulsion of the Jews from Spain (1492) fullfører podiet. Emilio Sala fikk totalt 2800 besøk, med 600 på kunstnersiden og 2200 på tvers av verkene. Trenden er svakt nedadgående: 100% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Jul 2026 var toppen, med 2500 besøk. Én smak skiller seg ut: Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni) står for 87% av de besøkte, mens den kun utgjør 52% av katalogen.
Topp 10: verkene som Emilio Sala sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Emilio Sala som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio, 1883
300 visninger · 13.0%
-
2
Niña en el Jardin
300 visninger · 13.0%
-
3
Expulsion of the Jews from Spain (1492)
200 visninger · 8.7%
-
4
Muchacha
200 visninger · 8.7%
-
5
Dama
200 visninger · 8.7%
-
6
Mujer Victoriana
100 visninger · 4.3%
-
7
Elegant Figures in a Summer Garden, 1895
100 visninger · 4.3%
-
8
Estudio de Bodegon
100 visninger · 4.3%
-
9
Los Reyes Catolicos
100 visninger · 4.3%
-
10
Retrato de Mujer
100 visninger · 4.3%
Hvor populær er Emilio Sala-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 2100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Emilio Sala totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Emilio Sala?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 23.8% | 26.1% |
| Myk skygge | 38.1% | 39.1% |
| Mild lysstyrke | 28.6% | 30.4% |
| Lyssterk balanse | 9.5% | 4.3% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 30.9% | 8.7% |
| Subtile farger | 33.3% | 39.1% |
| Balansert mykhet | 26.2% | 47.8% |
| Tydelig fargepreg | 9.5% | 4.3% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 66.7% | 88.9% |
| Nøytrale toner | 18.2% | 5.6% |
| Mørke toner | 15.2% | 5.6% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 35.7% | 4.3% |
| Balansert | 54.8% | 87.0% |
| Klar og intens | 9.5% | 8.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.8% | 0.0% |
| Mild | 11.9% | 4.3% |
| Balansert | 16.7% | 17.4% |
| Sterk kontrast | 26.2% | 39.1% |
| Uttalelse | 40.5% | 39.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 9.5% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 7.1% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 19.1% | 13.0% |
| Sterk fargeharmoni | 52.4% | 87.0% |
| Samstemt palett | 11.9% | 0.0% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Emilio Sala seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mary of the Mercedes de Alc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacinto Felipe Picón y Pard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Octavia Picón y Pardiñ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| José Guisasola y Goicoechea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Expulsion of the Jews from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Sketch of Woman in Black Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ramon Maria de las Mercedes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Sketch (Man with cape on st… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch (Woman on a Swing) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Emilio Sala?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til Emilio Sala ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Emilio Sala: raske svar
Hva er det mest viste verket av Emilio Sala?
- Det er Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio: 300 besøk, 13% av visningene til Emilio Sala. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Emilio Sala?
- 2800 de siste tolv månedene, hvorav 600 på kunstnersiden og 2200 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Emilio Sala som folk foretrekker?
- Ja, Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 87% av besøkene for 52% av katalogen.