Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Eduard von Grützner på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Eduard von Grützner: tallene i noen få linjer
A Quiet Smoke er stjernen: 100 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 20% av alle visningene til Eduard von Grützner. Deretter kommer The broken handle og Before vespers. Samlet utgjør kunstnersiden (500 visninger) og verkene (400 visninger) 900 visninger. Interessen øker, med 100% flere besøk mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (600 besøk). Besøkene favoriserer Sterk kontrast (Kontrast), med 40% av besøkene mot 20% av katalogen.
Eduard von Grützner: 5 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Eduard von Grützner.
Når besøker folk Eduard von Grützner-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Når blir verkene til Eduard von Grützner vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Eduard von Grützner, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 80.0% | 60.0% |
| Myk skygge | 10.0% | 20.0% |
| Mild lysstyrke | 10.0% | 20.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 50.0% | 60.0% |
| Subtile farger | 10.0% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 40.0% |
| Tydelig fargepreg | 10.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 77.8% | 75.0% |
| Nøytrale toner | 11.1% | 25.0% |
| Mørke toner | 11.1% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 60.0% | 40.0% |
| Balansert | 40.0% | 60.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 50.0% | 40.0% |
| Mild | 10.0% | 0.0% |
| Balansert | 10.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 40.0% |
| Uttalelse | 10.0% | 20.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 20.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 60.0% | 60.0% |
| Samstemt palett | 30.0% | 20.0% |
Hva er de mest populære verkene til Eduard von Grützner, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Before vespers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Twelfth night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A vintage year | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The evening meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The broken handle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Quiet Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The connoisseur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monastic Produce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Johann Strauss The Younger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Innkeeper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Eduard von Grützner?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 75.0% |
| Russian | 100 | 25.0% |
Hvor mange daglige besøk har Eduard von Grützner, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 200 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 400 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Eduard von Grützner
Hvilke verk av Eduard von Grützner blir det åpnet flest av?
- A Quiet Smoke først, med 100 visninger eller 20% av visningene. 5 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Eduard von Grützner på ArtsDot.com?
- 900 besøk de siste tolv månedene: 500 til kunstnersiden og 400 til verkene.
Hvilke verk av Eduard von Grützner treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Sterk kontrast (Kontrast) står for 40% av besøkene, selv om de utgjør 20% av katalogen.