Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Edmund Marriner Gill på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Edmund Marriner Gill: tallene i noen få linjer
A Scene at Muswell Hill er stjernen: 500 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 42% av alle visningene til Edmund Marriner Gill. Deretter kommer River with Rapids og Mill in Ruins on the Banks of the River Usk. Samlet utgjør kunstnersiden (600 visninger) og verkene (1000 visninger) 1600 visninger. Interessen avtok med 60% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (700 besøk). Besøkene favoriserer Samstemt palett (Fargeharmoni), med 75% av besøkene mot 40% av katalogen.
Edmund Marriner Gill: 8 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Edmund Marriner Gill.
-
1
A Scene at Muswell Hill, 1855
500 visninger · 41.7%
-
2
River with Rapids, 1876
100 visninger · 8.3%
-
3
Mill in Ruins on the Banks of the River Usk, 1858
100 visninger · 8.3%
-
4
Waterfall near Pont y Mynach, 1872
100 visninger · 8.3%
-
5
The Waterfall, 1867
100 visninger · 8.3%
-
6
Matlock Dale, Derbyshire
100 visninger · 8.3%
-
7
A Welsh Mountain Torrent
100 visninger · 8.3%
-
8
The Waterfall
100 visninger · 8.3%
Når besøker folk Edmund Marriner Gill-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 600 |
| Aug 2026 | 200 | 300 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Når blir verkene til Edmund Marriner Gill vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Edmund Marriner Gill, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.7% | 0.0% |
| Myk skygge | 40.0% | 41.7% |
| Mild lysstyrke | 46.7% | 58.3% |
| Lyssterk balanse | 6.7% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 6.7% | 0.0% |
| Subtile farger | 53.3% | 66.7% |
| Balansert mykhet | 40.0% | 33.3% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 13.3% | 0.0% |
| Balansert | 86.7% | 100.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 26.7% | 25.0% |
| Sterk kontrast | 26.7% | 33.3% |
| Uttalelse | 46.7% | 41.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 13.3% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 6.7% | 8.3% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 16.7% |
| Samstemt palett | 40.0% | 75.0% |
Hva er de mest populære verkene til Edmund Marriner Gill, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| On the Lledr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River with Rapids | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Scene on the River Conway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Yellowstone Falls, Wyom… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Welsh Mountain Torrent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Waterfall, Inversnaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Grounds at Ashr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall near Pont y Mynach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Falls in the River Clyde, C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matlock Dale, Derbyshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Edmund Marriner Gill?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Edmund Marriner Gill, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 100 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Edmund Marriner Gill
Hvilke verk av Edmund Marriner Gill blir det åpnet flest av?
- A Scene at Muswell Hill først, med 500 visninger eller 42% av visningene. 8 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Edmund Marriner Gill på ArtsDot.com?
- 1600 besøk de siste tolv månedene: 600 til kunstnersiden og 1000 til verkene.
Hvilke verk av Edmund Marriner Gill treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Samstemt palett (Fargeharmoni) står for 75% av besøkene, selv om de utgjør 40% av katalogen.