Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Duncan Cameron på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Duncan Cameron i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Stirling Castle det mest viste verket av Duncan Cameron på ArtsDot.com: 200 visninger, noe som utgjør 14% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Harvest Time in Lorne og Harvest Time near St Fillans, Perthshire. Totalt ble det 6500 besøk til Duncan Cameron: 5200 til kunstnerens side og 1300 til sidene for enkelte verk. Interessen øker: antall besøk steg med 200% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Sep 2026, med 3000 besøk. Folk leser om Duncan Cameron på English (97%) og Chinese (3%). Folk surfer på enheter (58%), telefoner (28%) og nettbrett (14%). Besøkende har en preferanse for Klar og intens (Fargeintensitet): 29% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 11% av kunstnerens katalog.
De 9 mest viste verkene til Duncan Cameron
Dette er de 9 verkene av Duncan Cameron som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Stirling Castle
200 visninger · 14.3%
-
2
Harvest Time in Lorne, 1888
200 visninger · 14.3%
-
3
Harvest Time near St Fillans, Perthshire, 1877
200 visninger · 14.3%
-
4
Evening 'Slow from the Sky the Light Declines'
200 visninger · 14.3%
-
5
Largo Bay, 1877
200 visninger · 14.3%
-
6
Loch Achray and Benvenue, 1875
100 visninger · 7.1%
-
7
Haymaking in the Scottish Countryside, 1881
100 visninger · 7.1%
-
8
Dunblane Cathedral, 1892
100 visninger · 7.1%
-
9
Arthur's Seat from Kirkcaldy
100 visninger · 7.1%
Hvor mange besøker Duncan Cameron-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1300 | 1200 |
| Aug 2026 | 1000 | 0 |
| Sep 2026 | 2900 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Duncan Cameron vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Duncan Cameron?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 15.8% | 28.6% |
| Mild lysstyrke | 73.7% | 64.3% |
| Lyssterk balanse | 10.5% | 7.1% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 26.3% | 7.1% |
| Subtile farger | 10.5% | 14.3% |
| Balansert mykhet | 57.9% | 64.3% |
| Tydelig fargepreg | 5.3% | 14.3% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 78.6% | 72.7% |
| Mørke toner | 7.1% | 18.2% |
| Nøytrale toner | 14.3% | 9.1% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 21.1% | 0.0% |
| Balansert | 68.4% | 71.4% |
| Klar og intens | 10.5% | 28.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 10.5% | 7.1% |
| Balansert | 21.1% | 28.6% |
| Sterk kontrast | 36.8% | 42.9% |
| Uttalelse | 31.6% | 21.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.5% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 5.3% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 5.3% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 21.1% | 28.6% |
| Samstemt palett | 57.9% | 71.4% |
Hvilke verk av Duncan Cameron blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stirling Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Evening 'Slow from the Sky… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Stirling Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening – 'Slow from the Sk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Tay near Perth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Loch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Time in Lorne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Dunblane Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loch Achray and Benvenue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Largo Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Duncan Cameron?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3800 | 58.5% |
| telefoner | 1800 | 27.7% |
| nettbrett | 900 | 13.8% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Duncan Cameron?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 3800 | 97.4% |
| Chinese | 100 | 2.6% |
Hvor mange besøk får Duncan Cameron hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 100 |
| Wed 23 Sep | 400 |
| Thu 24 Sep | 200 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 600 |
| Thu 1 Oct | 500 |
| Fri 2 Oct | 300 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 300 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 600 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 700 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 300 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 500 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 600 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 600 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 700 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 600 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 800 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 400 |
Spørsmål om Duncan Cameron på ArtsDot.com
Hvilke verk av Duncan Cameron er mest populære?
- Stirling Castle er det mest populære verket med 200 visninger (14% av alle visninger av Duncan Cameron). Rangeringen ovenfor viser de 9 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Duncan Cameron på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Duncan Cameron fått 6500 besøk: 5200 på kunstnerprofilen og 1300 på sidene til enkelte verk.
Hvilke enheter bruker besøkende til Duncan Cameron når de surfer?
- Hovedsakelig på enheter (58%), telefoner (28%) og nettbrett (14%): 58% av besøkene kommer fra enheter.
Hvilke språk bruker folk for å lese om Duncan Cameron?
- De mest brukte språkene er English (97%) og Chinese (3%). English leder med 97% av de besøkende.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Duncan Cameron?
- De foretrekker Klar og intens (Fargeintensitet): 29% av besøkene, mot 11% av kunstnerens katalog.