Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Doris Clare Zinkeisen på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Doris Clare Zinkeisen: tallene i noen få linjer
British Red Cross Issuing Comforts to Prisoners of War at Brussels er stjernen: 300 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 27% av alle visningene til Doris Clare Zinkeisen. Deretter kommer The Burning Down of Huts in Camp 1, Belsen Concentration Camp og Feeding Liberated Prisoners of War before They Are Flown Home, Brussels Airport. Samlet utgjør kunstnersiden (700 visninger) og verkene (800 visninger) 1500 visninger. Interessen øker, med 300% flere besøk mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (900 besøk). Besøkene favoriserer Myk skygge (Lysstyrke), med 64% av besøkene mot 36% av katalogen.
Doris Clare Zinkeisen: 9 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Doris Clare Zinkeisen.
-
1
British Red Cross Issuing Comforts to Prisoners of War at Brussels, 1945
300 visninger · 27.3%
-
2
The Burning Down of Huts in Camp 1, Belsen Concentration Camp, 1945
100 visninger · 9.1%
-
3
Feeding Liberated Prisoners of War before They Are Flown Home, Brussels Airport, 1945
100 visninger · 9.1%
-
4
Human Laundry, Belsen, April 1945, 1945
100 visninger · 9.1%
-
5
York Dick Turpin's Ride (London and North Eastern Railway poster artwork), 1934
100 visninger · 9.1%
-
6
Major General E. Phillips, CBE, DSO, MC, Director of Medical Services, British Liberation Army, 1945
100 visninger · 9.1%
-
7
Air Vice Marshal F. J. Murphy, CB, CBE, RAF, 1945
100 visninger · 9.1%
-
8
The Ballet
100 visninger · 9.1%
-
9
'Les Sylphides'
100 visninger · 9.1%
Når besøker folk Doris Clare Zinkeisen-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 100 |
Når blir verkene til Doris Clare Zinkeisen vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Doris Clare Zinkeisen, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 13.6% | 0.0% |
| Myk skygge | 36.4% | 63.6% |
| Mild lysstyrke | 36.4% | 27.3% |
| Lyssterk balanse | 13.6% | 9.1% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 45.5% | 27.3% |
| Subtile farger | 27.3% | 45.5% |
| Balansert mykhet | 13.6% | 9.1% |
| Tydelig fargepreg | 13.6% | 18.2% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 46.2% | 50.0% |
| Mørke toner | 23.1% | 33.3% |
| Nøytrale toner | 30.8% | 16.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 45.5% | 27.3% |
| Balansert | 45.5% | 63.6% |
| Klar og intens | 9.1% | 9.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 4.5% | 0.0% |
| Balansert | 13.6% | 9.1% |
| Sterk kontrast | 36.4% | 63.6% |
| Uttalelse | 45.5% | 27.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 18.2% | 9.1% |
| Mykt sammensatt palett | 13.6% | 9.1% |
| Balansert harmoni | 18.2% | 9.1% |
| Sterk fargeharmoni | 40.9% | 63.6% |
| Samstemt palett | 9.1% | 9.1% |
Hva er de mest populære verkene til Doris Clare Zinkeisen, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belsen, April 1945 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ballet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| British Red Cross Issuing C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Burning Down of Huts in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wolf Guarding the Head of S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dame Vera Laughton Mathews | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Human Laundry, Belsen, Apri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elsa Lanchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doris Clare Zinkeisen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cambridge (London and North… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Doris Clare Zinkeisen?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 600 | 85.7% |
| English | 100 | 14.3% |
Hvor mange daglige besøk har Doris Clare Zinkeisen, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 200 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 200 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Doris Clare Zinkeisen
Hvilke verk av Doris Clare Zinkeisen blir det åpnet flest av?
- British Red Cross Issuing Comforts to Prisoners of War at Brussels først, med 300 visninger eller 27% av visningene. 9 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Doris Clare Zinkeisen på ArtsDot.com?
- 1500 besøk de siste tolv månedene: 700 til kunstnersiden og 800 til verkene.
Hvilke verk av Doris Clare Zinkeisen treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Myk skygge (Lysstyrke) står for 64% av besøkene, selv om de utgjør 36% av katalogen.