Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Devin Leonardi på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Devin Leonardi
Folk åpner Two Friends on the Shore of Long Island oftere enn noe annet verk av Devin Leonardi: 800 visninger i løpet av tolv måneder, eller 44% av alt som er vist. Manassas Junction og Fording the Rappahannock fullfører podiet. Devin Leonardi fikk totalt 1100 besøk, med 200 på kunstnersiden og 900 på tvers av verkene. Jul 2026 var toppen, med 700 besøk. Én smak skiller seg ut: Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni) står for 50% av de besøkte, mens den kun utgjør 19% av katalogen.
Topp 7: verkene som Devin Leonardi sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 7 verkene fra Devin Leonardi som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Two Friends on the Shore of Long Island
800 visninger · 44.4%
-
2
Manassas Junction
300 visninger · 16.7%
-
3
Fording the Rappahannock, 2007
200 visninger · 11.1%
-
4
Lookout Mountain
200 visninger · 11.1%
-
5
Laconia
100 visninger · 5.6%
-
6
Trappers on the Little Missouri, 2008
100 visninger · 5.6%
-
7
Doe Run, 2007
100 visninger · 5.6%
Hvor populær er Devin Leonardi-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 0 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 0 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Devin Leonardi totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Devin Leonardi?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 62.5% | 66.7% |
| Myk skygge | 12.5% | 27.8% |
| Mild lysstyrke | 6.2% | 5.6% |
| Lyssterk balanse | 12.5% | 0.0% |
| Lyssterk | 6.2% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 43.8% | 22.2% |
| Subtile farger | 18.8% | 44.4% |
| Balansert mykhet | 18.8% | 11.1% |
| Tydelig fargepreg | 18.8% | 22.2% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 62.5% | 66.7% |
| Balansert | 25.0% | 16.7% |
| Klar og intens | 12.5% | 16.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 56.2% | 55.6% |
| Mild | 25.0% | 22.2% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 12.5% | 16.7% |
| Uttalelse | 6.2% | 5.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 18.8% | 5.6% |
| Mykt sammensatt palett | 12.5% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 6.2% | 11.1% |
| Sterk fargeharmoni | 18.8% | 50.0% |
| Samstemt palett | 43.8% | 33.3% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Devin Leonardi seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Doe Run | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lookout Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Broadwater | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fording the Rappahannock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Trappers on the Little Miss… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jenny Chrisman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Place | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Millpond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Judith Mountains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Devin Leonardi?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 100 | 100.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Devin Leonardi ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 100 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 200 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
Devin Leonardi: raske svar
Hva er det mest viste verket av Devin Leonardi?
- Det er Two Friends on the Shore of Long Island: 800 besøk, 44% av visningene til Devin Leonardi. Listen ovenfor går ned til nummer 7.
Hvor mange besøk får Devin Leonardi?
- 1100 de siste tolv månedene, hvorav 200 på kunstnersiden og 900 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Devin Leonardi som folk foretrekker?
- Ja, Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 50% av besøkene for 19% av katalogen.