Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til David Vinckboons på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
David Vinckboons i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Forest Landscape with Two of Christ's Miracles (detail) det mest viste verket av David Vinckboons på ArtsDot.com: 300 visninger, noe som utgjør 21% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Blind Hurdy-Gurdy Player, David Vinckboons, c. 1606 - c. 1610 og The Preaching of St John the Baptist, David Vinckboons, c. 1610. Totalt ble det 1500 besøk til David Vinckboons: 400 til kunstnerens side og 1100 til sidene for enkelte verk. Den travleste måneden var Jul 2026, med 1500 besøk. Besøkende har en preferanse for Rolig (Kontrast): 57% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 25% av kunstnerens katalog.
De 9 mest viste verkene til David Vinckboons
Dette er de 9 verkene av David Vinckboons som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Forest Landscape with Two of Christ's Miracles (detail), 1600
300 visninger · 21.4%
-
2
Blind Hurdy-Gurdy Player, David Vinckboons, c. 1606 - c. 1610, 1610
200 visninger · 14.3%
-
3
The Preaching of St John the Baptist, David Vinckboons, c. 1610, 1610
200 visninger · 14.3%
-
4
Forest Landscape with Two of Christ's Miracles, 1600
200 visninger · 14.3%
-
5
Sermon of Christ at the Lake Genezareth, 1623
100 visninger · 7.1%
-
6
The Peasant"s Misfortune, David Vinckboons (workshop of), after c. 1619, 1619
100 visninger · 7.1%
-
7
The Fête Champêtre, David Vinckboons, c. 1610, 1610
100 visninger · 7.1%
-
8
Kermis, 1605
100 visninger · 7.1%
-
9
Forest Scene with Robbery
100 visninger · 7.1%
Hvor mange besøker David Vinckboons-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til David Vinckboons vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos David Vinckboons?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Naturlig inspirert | 40.0% | 28.6% |
| Seren | 20.0% | 42.9% |
| Harmonisk | 20.0% | 14.3% |
| Nostalgi preget | 20.0% | 14.3% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 40.0% | 42.9% |
| Fredfull | 20.0% | 42.9% |
| Lystig | 20.0% | 14.3% |
| Energisk | 20.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 62.5% | 85.7% |
| Myk skygge | 31.2% | 14.3% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 6.2% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 31.2% | 35.7% |
| Subtile farger | 37.5% | 42.9% |
| Balansert mykhet | 31.2% | 21.4% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 56.2% | 71.4% |
| Balansert | 43.8% | 28.6% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 25.0% | 57.1% |
| Mild | 31.2% | 14.3% |
| Balansert | 18.8% | 14.3% |
| Sterk kontrast | 0.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 25.0% | 14.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.5% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 6.2% | 14.3% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 64.3% |
| Samstemt palett | 31.2% | 21.4% |
Hvilke verk av David Vinckboons blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sermon of Christ at the Lak… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Forest Landscape with Two o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Forest Landscape with Two o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Kermis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Music-making Company in the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Scene with Robbery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Blind Hurdy-Gurdy Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Peasant"s Misfortune, D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Preaching of St John th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Landscape with a Hare Hunt,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos David Vinckboons?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk får David Vinckboons hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om David Vinckboons på ArtsDot.com
Hvilke verk av David Vinckboons er mest populære?
- Forest Landscape with Two of Christ's Miracles (detail) er det mest populære verket med 300 visninger (21% av alle visninger av David Vinckboons). Rangeringen ovenfor viser de 9 mest viste verkene.
Hvor mange ser på David Vinckboons på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har David Vinckboons fått 1500 besøk: 400 på kunstnerprofilen og 1100 på sidene til enkelte verk.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos David Vinckboons?
- De foretrekker Rolig (Kontrast): 57% av besøkene, mot 25% av kunstnerens katalog.