Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til David De Noter på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for David De Noter
Folk åpner Begging For A Bite oftere enn noe annet verk av David De Noter: 100 visninger i løpet av tolv måneder, eller 20% av alt som er vist. Preparing The Banquet copy og Still Life Of Strawberries, Carrots And Cabbage fullfører podiet. David De Noter fikk totalt 900 besøk, med 500 på kunstnersiden og 400 på tvers av verkene. Jul 2026 var toppen, med 700 besøk. Én smak skiller seg ut: Subtile farger (Fargemetning) står for 40% av de besøkte, mens den kun utgjør 23% av katalogen.
Topp 5: verkene som David De Noter sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 5 verkene fra David De Noter som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
Hvor populær er David De Noter-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 0 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til David De Noter totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til David De Noter?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 31.8% | 40.0% |
| Myk skygge | 68.2% | 60.0% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 40.9% | 40.0% |
| Subtile farger | 22.7% | 40.0% |
| Balansert mykhet | 13.6% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 18.2% | 0.0% |
| Livlig farge | 4.5% | 20.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 40.9% | 40.0% |
| Balansert | 45.5% | 40.0% |
| Klar og intens | 13.6% | 20.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.5% | 0.0% |
| Mild | 4.5% | 20.0% |
| Balansert | 9.1% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 27.3% | 20.0% |
| Uttalelse | 54.5% | 60.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 13.6% | 20.0% |
| Mykt sammensatt palett | 9.1% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 22.7% | 40.0% |
| Sterk fargeharmoni | 36.4% | 20.0% |
| Samstemt palett | 18.2% | 20.0% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til David De Noter seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young woman with vegetables… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Odalisque On A Terrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Maid In The Kitchen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Serving Girl Standing By A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Still Life With Fruit, Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lost In Thought | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Maid in an Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Kitchen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior With Figures And F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses David De Noter?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til David De Noter ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
David De Noter: raske svar
Hva er det mest viste verket av David De Noter?
- Det er Begging For A Bite: 100 besøk, 20% av visningene til David De Noter. Listen ovenfor går ned til nummer 5.
Hvor mange besøk får David De Noter?
- 900 de siste tolv månedene, hvorav 500 på kunstnersiden og 400 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av David De Noter som folk foretrekker?
- Ja, Subtile farger (Fargemetning): 40% av besøkene for 23% av katalogen.