Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til David D'Angers på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
David D'Angers: tallene i noen få linjer
Monument to General Gobert er stjernen: 400 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 31% av alle visningene til David D'Angers. Deretter kommer Pediment relief of the Pantheon og Alfred de Musset. Samlet utgjør kunstnersiden (500 visninger) og verkene (1000 visninger) 1500 visninger. Interessen øker, med 400% flere besøk mellom Sep 2026 og Oct 2026. Beste måned: Jul 2026 (700 besøk). Besøkene favoriserer Dramatisk (Emosjonell tone), med 38% av besøkene mot 18% av katalogen.
David D'Angers: 8 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av David D'Angers.
-
1
Monument to General Gobert, 1847
400 visninger · 30.8%
-
2
Pediment relief of the Pantheon, 1830
300 visninger · 23.1%
-
3
Alfred de Musset, 1831
100 visninger · 7.7%
-
4
Niccolò Paganini, 1834
100 visninger · 7.7%
-
5
Tomb of the Comte de Bourcke, 1826
100 visninger · 7.7%
-
6
François Arago, 1832
100 visninger · 7.7%
-
7
Sorrow, 1811
100 visninger · 7.7%
-
8
Nereid Bringing the Helmet of Achilles, 1815
100 visninger · 7.7%
Når besøker folk David D'Angers-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 0 | 500 |
Når blir verkene til David D'Angers vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos David D'Angers, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 50.0% | 53.8% |
| Klassisk | 36.4% | 46.2% |
| Inspirerende og visjonær | 9.1% | 0.0% |
| Elegant | 4.5% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 36.4% | 23.1% |
| Dramatisk | 18.2% | 38.5% |
| Alvorstung | 22.7% | 15.4% |
| Kraftfullt | 13.6% | 23.1% |
| Rolig | 4.5% | 0.0% |
| Melankolsk | 4.5% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 9.1% | 7.7% |
| Myk skygge | 27.3% | 23.1% |
| Mild lysstyrke | 36.4% | 38.5% |
| Lyssterk balanse | 13.6% | 23.1% |
| Lyssterk | 13.6% | 7.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 77.3% | 92.3% |
| Subtile farger | 13.6% | 7.7% |
| Balansert mykhet | 9.1% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 77.3% | 92.3% |
| Balansert | 22.7% | 7.7% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 13.6% | 15.4% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 4.5% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 13.6% | 7.7% |
| Uttalelse | 68.2% | 76.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 18.2% | 30.8% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 9.1% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 27.3% | 15.4% |
| Samstemt palett | 45.5% | 53.8% |
Hva er de mest populære verkene til David D'Angers, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marceline Valmore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sorrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| General Bonchamps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nereid Bringing the Helmet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Actor Talma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| François Arago | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Niccolò Paganini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gutenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Condé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Epaminondas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til David D'Angers?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har David D'Angers, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 100 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 300 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 200 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 100 |
Hva folk spør om angående David D'Angers
Hvilke verk av David D'Angers blir det åpnet flest av?
- Monument to General Gobert først, med 400 visninger eller 31% av visningene. 8 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til David D'Angers på ArtsDot.com?
- 1500 besøk de siste tolv månedene: 500 til kunstnersiden og 1000 til verkene.
Hvilke verk av David D'Angers treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Dramatisk (Emosjonell tone) står for 38% av besøkene, selv om de utgjør 18% av katalogen.