Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til David Cox den eldre på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
David Cox den eldre: tallene i noen få linjer
Stepping Stones, Bettws-y-Coed er stjernen: 300 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 2% av alle visningene til David Cox den eldre. Deretter kommer Going to the Hayfield og Landscape With Windmill. Samlet utgjør kunstnersiden (600 visninger) og verkene (14600 visninger) 15200 visninger. Interessen avtok med 33% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (13900 besøk). Per enhet: enheter (96%) og telefoner (4%). Besøkene favoriserer Lyssterk balanse (Lysstyrke), med 40% av besøkene mot 26% av katalogen.
David Cox den eldre: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av David Cox den eldre.
-
1
Stepping Stones, Bettws-y-Coed, 1857
300 visninger · 1.9%
-
2
Going to the Hayfield, 1850
300 visninger · 1.9%
-
3
Landscape With Windmill
300 visninger · 1.9%
-
4
Houses At Knaresborough
300 visninger · 1.9%
-
5
Moonlight Landscape, 1850
200 visninger · 1.3%
-
6
St. Eustache, Paris, 1829
200 visninger · 1.3%
-
7
Gipsies on Dulwich Common, 1808
200 visninger · 1.3%
-
8
The Wyndcliff, River Wye, 1842
200 visninger · 1.3%
-
9
Shipping On The Sheldt, Dort Church In The Distance
200 visninger · 1.3%
-
10
A View of the Pavillon de Flore and the Tuileries from the Seine, Notre Dame, Paris, 1829
200 visninger · 1.3%
Når besøker folk David Cox den eldre-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 700 |
| Jul 2026 | 200 | 13700 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Når blir verkene til David Cox den eldre vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos David Cox den eldre, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 2.5% |
| Myk skygge | 12.0% | 8.2% |
| Mild lysstyrke | 32.0% | 35.4% |
| Lyssterk balanse | 26.0% | 39.9% |
| Lyssterk | 26.0% | 13.9% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 32.0% | 34.2% |
| Subtile farger | 36.0% | 35.4% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 27.9% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 2.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 79.5% | 66.0% |
| Jordnær | 12.8% | 25.5% |
| Monokrom | 5.1% | 5.7% |
| Mørke toner | 2.6% | 1.4% |
| Pastellfarger | 0.0% | 1.4% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 16.0% | 18.4% |
| Balansert | 64.0% | 65.2% |
| Klar og intens | 20.0% | 16.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 22.0% | 18.4% |
| Mild | 30.0% | 27.2% |
| Balansert | 10.0% | 8.9% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 19.0% |
| Uttalelse | 24.0% | 26.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.0% | 5.7% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 11.4% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 6.3% |
| Sterk fargeharmoni | 28.0% | 25.3% |
| Samstemt palett | 46.0% | 51.3% |
Hva er de mest populære verkene til David Cox den eldre, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Wyndcliff, River Wye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Skylark | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhyl Sands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Night Train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Junction of the Severn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Storm off the Coast, Hastin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With A Shepherd A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Abbey, Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wind, Rain and Sunshine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker David Cox den eldre-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 14600 | 96.1% |
| telefoner | 600 | 3.9% |
Hvilke språk snakker publikummet til David Cox den eldre?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Japanese | 300 | 75.0% |
| English | 100 | 25.0% |
Hvor mange daglige besøk har David Cox den eldre, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct | 400 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 400 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
Hva folk spør om angående David Cox den eldre
Hvilke verk av David Cox den eldre blir det åpnet flest av?
- Stepping Stones, Bettws-y-Coed først, med 300 visninger eller 2% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til David Cox den eldre på ArtsDot.com?
- 15200 besøk de siste tolv månedene: 600 til kunstnersiden og 14600 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til David Cox den eldre?
- Publikum kommer fra enheter (96%) og telefoner (4%); enheter står for 96% av besøkene.
Hvilke verk av David Cox den eldre treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Lyssterk balanse (Lysstyrke) står for 40% av besøkene, selv om de utgjør 26% av katalogen.