Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Daniel Garber på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Daniel Garber i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Springtime In The Village det mest viste verket av Daniel Garber på ArtsDot.com: 1300 visninger, noe som utgjør 26% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av A Wooded Watershed og South Room - Green Street. Totalt ble det 3600 besøk til Daniel Garber: 1100 til kunstnerens side og 2500 til sidene for enkelte verk. Interessen øker: antall besøk steg med 62% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 1400 besøk. Folk surfer på telefoner (56%), enheter (36%) og nettbrett (8%). Besøkende har en preferanse for Sterk kontrast (Kontrast): 46% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 18% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Daniel Garber
Dette er de 10 verkene av Daniel Garber som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Springtime In The Village
1300 visninger · 26.0%
-
2
A Wooded Watershed
900 visninger · 18.0%
-
3
South Room - Green Street, 1920
700 visninger · 14.0%
-
4
New Hope
300 visninger · 6.0%
-
5
Dry Deason -
200 visninger · 4.0%
-
6
Yonder Hill
200 visninger · 4.0%
-
7
Reading -
200 visninger · 4.0%
-
8
Pear Tree
200 visninger · 4.0%
-
9
Springtime Byrum
200 visninger · 4.0%
-
10
Lone Tree, 1943
100 visninger · 2.0%
Hvor mange besøker Daniel Garber-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 600 |
| Oct 2026 | 700 | 600 |
Hvor ofte blir verkene til Daniel Garber vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Daniel Garber?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 10.0% | 2.0% |
| Myk skygge | 26.0% | 20.0% |
| Mild lysstyrke | 50.0% | 50.0% |
| Lyssterk balanse | 14.0% | 28.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 6.0% | 20.0% |
| Subtile farger | 38.0% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 36.0% | 22.0% |
| Tydelig fargepreg | 20.0% | 8.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 40.6% | 55.6% |
| Nøytrale toner | 34.4% | 33.3% |
| Mørke toner | 21.9% | 8.9% |
| Monokrom | 0.0% | 2.2% |
| Naturtoner | 3.1% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 12.0% | 20.0% |
| Balansert | 62.0% | 66.0% |
| Klar og intens | 26.0% | 14.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 8.0% |
| Mild | 28.0% | 12.0% |
| Balansert | 20.0% | 10.0% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 46.0% |
| Uttalelse | 18.0% | 24.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 26.0% | 34.0% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 6.0% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 22.0% |
| Sterk fargeharmoni | 44.0% | 36.0% |
| Samstemt palett | 6.0% | 2.0% |
Hvilke verk av Daniel Garber blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 | 100 |
| South Room - Green Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Tanis Garber | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Langson Lathrop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lone Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime Byrum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New Hope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Old Man And The Pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Daniel Garber?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| telefoner | 2000 | 55.6% |
| enheter | 1300 | 36.1% |
| nettbrett | 300 | 8.3% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Daniel Garber?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 500 | 55.6% |
| French | 300 | 33.3% |
| Chinese | 100 | 11.1% |
Hvor mange besøk får Daniel Garber hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 14 Oct | 500 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 700 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 200 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 100 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Daniel Garber på ArtsDot.com
Hvilke verk av Daniel Garber er mest populære?
- Springtime In The Village er det mest populære verket med 1300 visninger (26% av alle visninger av Daniel Garber). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Daniel Garber på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Daniel Garber fått 3600 besøk: 1100 på kunstnerprofilen og 2500 på sidene til enkelte verk.
Hvilke enheter bruker besøkende til Daniel Garber når de surfer?
- Hovedsakelig på telefoner (56%), enheter (36%) og nettbrett (8%): 56% av besøkene kommer fra telefoner.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Daniel Garber?
- De foretrekker Sterk kontrast (Kontrast): 46% av besøkene, mot 18% av kunstnerens katalog.