Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Cornelis Springer på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Cornelis Springer i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work det mest viste verket av Cornelis Springer på ArtsDot.com: 300 visninger, noe som utgjør 9% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Street scene og Cityview wiith marketstall. Totalt ble det 3500 besøk til Cornelis Springer: 400 til kunstnerens side og 3100 til sidene for enkelte verk. Interessen avtok noe: antall besøk falt 33% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 2400 besøk. Folk surfer på enheter (83%), nettbrett (11%) og telefoner (6%). Besøkende har en preferanse for Balansert harmoni (Fargeharmoni): 24% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 6% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Cornelis Springer
Dette er de 10 verkene av Cornelis Springer som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work
300 visninger · 9.1%
-
2
Street scene
200 visninger · 6.1%
-
3
Cityview wiith marketstall
200 visninger · 6.1%
-
4
The Jewish quarter in Amsterdam
200 visninger · 6.1%
-
5
Cityhall in Lbeck
200 visninger · 6.1%
-
6
The Stadhuis at Kampen, The Netherlands
200 visninger · 6.1%
-
7
Fortified Buildings on the Banks of a Canal
200 visninger · 6.1%
-
8
A View of a Town along the Rhine, 1841
100 visninger · 3.0%
-
9
St. Joseph's Church in Hamelen, 1877
100 visninger · 3.0%
-
10
Cityview Hoorn
100 visninger · 3.0%
Hvor mange besøker Cornelis Springer-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 2100 |
| Aug 2026 | 0 | 600 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Hvor ofte blir verkene til Cornelis Springer vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Cornelis Springer?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 20.0% | 21.2% |
| Mild lysstyrke | 46.0% | 45.5% |
| Lyssterk balanse | 30.0% | 33.3% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 20.0% | 12.1% |
| Subtile farger | 56.0% | 60.6% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 27.3% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 16.0% | 15.2% |
| Balansert | 78.0% | 81.8% |
| Klar og intens | 6.0% | 3.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.0% | 0.0% |
| Mild | 4.0% | 6.1% |
| Balansert | 6.0% | 3.0% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 12.1% |
| Uttalelse | 76.0% | 78.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 24.2% |
| Sterk fargeharmoni | 48.0% | 57.6% |
| Samstemt palett | 26.0% | 18.2% |
Hvilke verk av Cornelis Springer blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A View of Franeker with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures on a Market Square… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| the Voldersgracht in Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Joseph's Church in Hame… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Smithy of Culemborg in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of a Town along the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Town Hall and Market in Naa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View in den Briel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of the Harbour of Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Cornelis Springer?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2900 | 82.9% |
| nettbrett | 400 | 11.4% |
| telefoner | 200 | 5.7% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Cornelis Springer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange besøk får Cornelis Springer hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 300 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Cornelis Springer på ArtsDot.com
Hvilke verk av Cornelis Springer er mest populære?
- A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work er det mest populære verket med 300 visninger (9% av alle visninger av Cornelis Springer). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Cornelis Springer på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Cornelis Springer fått 3500 besøk: 400 på kunstnerprofilen og 3100 på sidene til enkelte verk.
Hvilke enheter bruker besøkende til Cornelis Springer når de surfer?
- Hovedsakelig på enheter (83%), nettbrett (11%) og telefoner (6%): 83% av besøkene kommer fra enheter.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Cornelis Springer?
- De foretrekker Balansert harmoni (Fargeharmoni): 24% av besøkene, mot 6% av kunstnerens katalog.