Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Charles van den Eycken på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Charles van den Eycken i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Two Against One det mest viste verket av Charles van den Eycken på ArtsDot.com: 100 visninger, noe som utgjør 11% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Mischievous Kittens og Dogs and a Tortoise. Totalt ble det 2200 besøk til Charles van den Eycken: 1600 til kunstnerens side og 600 til sidene for enkelte verk. Interessen øker: antall besøk steg med 1200% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Sep 2026, med 1300 besøk. Besøkende har en preferanse for Dempet (Fargemetning): 56% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 24% av kunstnerens katalog.
De 9 mest viste verkene til Charles van den Eycken
Dette er de 9 verkene av Charles van den Eycken som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Two Against One
100 visninger · 11.1%
-
2
Mischievous Kittens
100 visninger · 11.1%
-
3
Dogs and a Tortoise
100 visninger · 11.1%
-
4
The Contented Cat
100 visninger · 11.1%
-
5
Mischief
100 visninger · 11.1%
-
6
What time is it
100 visninger · 11.1%
-
7
A Taste For Treasures
100 visninger · 11.1%
-
8
Up To No Good
100 visninger · 11.1%
-
9
In The Artists's Studio
100 visninger · 11.1%
Hvor mange besøker Charles van den Eycken-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 1100 | 200 |
Hvor ofte blir verkene til Charles van den Eycken vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Charles van den Eycken?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 37.8% | 33.3% |
| Myk skygge | 37.8% | 55.6% |
| Mild lysstyrke | 21.6% | 11.1% |
| Lyssterk balanse | 2.7% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 24.3% | 55.6% |
| Subtile farger | 35.1% | 33.3% |
| Balansert mykhet | 24.3% | 11.1% |
| Tydelig fargepreg | 16.2% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 75.0% | 100.0% |
| Mørke toner | 15.6% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 9.4% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 35.1% | 55.6% |
| Balansert | 51.3% | 44.4% |
| Klar og intens | 13.5% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.1% | 11.1% |
| Mild | 16.2% | 22.2% |
| Balansert | 10.8% | 11.1% |
| Sterk kontrast | 29.7% | 44.4% |
| Uttalelse | 35.1% | 11.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.7% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 8.1% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 62.2% | 77.8% |
| Samstemt palett | 27.0% | 22.2% |
Hvilke verk av Charles van den Eycken blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dogs and a Tortoise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Against One | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| What time is it | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mischievous Kittens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| La mere bien veillante | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bone of Contention | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stalking Cat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dog in military hat and col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Helper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feline Librarians | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Charles van den Eycken?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 800 | 38.1% |
| Dutch | 700 | 33.3% |
| Spanish | 500 | 23.8% |
| Polish | 100 | 4.8% |
Hvor mange besøk får Charles van den Eycken hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 800 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 600 |
| Mon 12 Oct | 600 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 800 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 500 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 500 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 1000 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 700 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 700 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 1200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 800 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 800 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Charles van den Eycken på ArtsDot.com
Hvilke verk av Charles van den Eycken er mest populære?
- Two Against One er det mest populære verket med 100 visninger (11% av alle visninger av Charles van den Eycken). Rangeringen ovenfor viser de 9 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Charles van den Eycken på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Charles van den Eycken fått 2200 besøk: 1600 på kunstnerprofilen og 600 på sidene til enkelte verk.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Charles van den Eycken?
- De foretrekker Dempet (Fargemetning): 56% av besøkene, mot 24% av kunstnerens katalog.