Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Charles Le Brun på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Charles Le Brun: tallene i noen få linjer
Entry of Alexander into Babylon er stjernen: 700 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 6% av alle visningene til Charles Le Brun. Deretter kommer Horatius Cocles defending the Bridge og Alexander and Porus. Samlet utgjør kunstnersiden (1600 visninger) og verkene (10000 visninger) 11600 visninger. Interessen øker, med 89% flere besøk mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (8700 besøk). Per enhet: enheter (90%), telefoner (9%) og nettbrett (1%). Besøkene favoriserer Melankolsk (Emosjonell tone), med 20% av besøkene mot 0% av katalogen.
Charles Le Brun: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Charles Le Brun.
-
1
Entry of Alexander into Babylon, 1664
700 visninger · 6.2%
-
2
Horatius Cocles defending the Bridge
600 visninger · 5.4%
-
3
Alexander and Porus, 1665
400 visninger · 3.6%
-
4
The Repentant Magdalen, 1655
400 visninger · 3.6%
-
5
The Seasons: Autumn
400 visninger · 3.6%
-
6
Louis XIV, King of France
300 visninger · 2.7%
-
7
The Resolution of Louis XIV to Make War on the Dutch Republic, 1671
300 visninger · 2.7%
-
8
The Triumph of Faith, 1658
300 visninger · 2.7%
-
9
La repas de Chimon
300 visninger · 2.7%
-
10
Homme drapé prosterné. Jeune homme à mi-corps, les bras en avant
300 visninger · 2.7%
Når besøker folk Charles Le Brun-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 800 | 7900 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sep 2026 | 800 | 900 |
Når blir verkene til Charles Le Brun vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Charles Le Brun, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 66.7% | 50.0% |
| Elegant | 33.3% | 42.5% |
| Harmonisk | 0.0% | 7.5% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Kraftfullt | 33.3% | 30.0% |
| Melankolsk | 0.0% | 20.0% |
| Romantisk og varm | 16.7% | 12.5% |
| Dramatisk | 0.0% | 12.5% |
| Ettertenksomt | 16.7% | 7.5% |
| Sjelelig oppløftende | 16.7% | 7.5% |
| Mysteriefylt | 16.7% | 2.5% |
| Fredfull | 0.0% | 5.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 30.0% | 42.9% |
| Myk skygge | 18.0% | 7.1% |
| Mild lysstyrke | 18.0% | 17.9% |
| Lyssterk balanse | 26.0% | 22.3% |
| Lyssterk | 8.0% | 9.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 38.0% | 44.6% |
| Subtile farger | 36.0% | 36.6% |
| Balansert mykhet | 22.0% | 17.0% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 1.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 46.7% | 52.5% |
| Nøytrale toner | 44.4% | 43.6% |
| Monokrom | 4.4% | 2.0% |
| Mørke toner | 4.4% | 1.0% |
| Pastellfarger | 0.0% | 1.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 38.0% | 35.7% |
| Balansert | 60.0% | 60.7% |
| Klar og intens | 2.0% | 3.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 28.0% | 26.8% |
| Mild | 28.0% | 27.7% |
| Balansert | 10.0% | 13.4% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 20.5% |
| Uttalelse | 16.0% | 11.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 6.2% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 7.1% |
| Balansert harmoni | 4.0% | 5.4% |
| Sterk fargeharmoni | 52.0% | 57.1% |
| Samstemt palett | 32.0% | 24.1% |
Hva er de mest populære verkene til Charles Le Brun, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Triumph of Faith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Louis XIV, King of France | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Apotheosis of Louis XIV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Repentant Magdalen (det… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Entry of Alexander into Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 200 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chancellor Séguier at the E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Repentant Magdalen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Daedalus and Icarus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Sacrifice of Polyxena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker Charles Le Brun-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 10400 | 89.7% |
| telefoner | 1100 | 9.5% |
| nettbrett | 100 | 0.9% |
Hvilke språk snakker publikummet til Charles Le Brun?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 22.2% |
| Spanish | 200 | 22.2% |
| Italian | 200 | 22.2% |
| Slovak | 200 | 22.2% |
| Polish | 100 | 11.1% |
Hvor mange daglige besøk har Charles Le Brun, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 200 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 300 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 200 |
| Mon 5 Oct | 200 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 300 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 200 |
| Mon 12 Oct | 500 |
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 400 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 400 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 400 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 400 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 200 |
Hva folk spør om angående Charles Le Brun
Hvilke verk av Charles Le Brun blir det åpnet flest av?
- Entry of Alexander into Babylon først, med 700 visninger eller 6% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Charles Le Brun på ArtsDot.com?
- 11600 besøk de siste tolv månedene: 1600 til kunstnersiden og 10000 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Charles Le Brun?
- Publikum kommer fra enheter (90%), telefoner (9%) og nettbrett (1%); enheter står for 90% av besøkene.
Hvilke verk av Charles Le Brun treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Melankolsk (Emosjonell tone) står for 20% av besøkene, selv om de utgjør 0% av katalogen.