Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Charles André van Loo på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Charles André van Loo i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var ENEE PORTANT ANCHISE det mest viste verket av Charles André van Loo på ArtsDot.com: 1100 visninger, noe som utgjør 8% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda og Mademoiselle Clairon som Medea (studie). Totalt ble det 14900 besøk til Charles André van Loo: 3600 til kunstnerens side og 11300 til sidene for enkelte verk. Interessen øker: antall besøk steg med 256% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 7900 besøk. Folk surfer på enheter (77%), telefoner (15%) og nettbrett (8%). Besøkende har en preferanse for Elegant (Stemning): 56% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 26% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Charles André van Loo
Dette er de 10 verkene av Charles André van Loo som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
ENEE PORTANT ANCHISE
1100 visninger · 7.5%
-
2
Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda, 1733
800 visninger · 5.5%
-
3
Mademoiselle Clairon som Medea (studie), 1759
700 visninger · 4.8%
-
4
Aeneas Carrying Anchises, 1729
700 visninger · 4.8%
-
5
Jerusalem Delivered Clorinda Appearing in a Dream to Tancredi, 1733
700 visninger · 4.8%
-
6
MARIE LECZINSKA
600 visninger · 4.1%
-
7
Halt of the Hunt, 1737
400 visninger · 2.7%
-
8
Mademoiselle Clairon as Medea (small version), 1760
400 visninger · 2.7%
-
9
Perseus and Andromeda, 1735
400 visninger · 2.7%
-
10
Life of St Augustine Saint Augustine Disputing with the Donatists, 1753
400 visninger · 2.7%
Hvor mange besøker Charles André van Loo-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 300 |
| Jul 2026 | 1200 | 6700 |
| Aug 2026 | 1100 | 1400 |
| Sep 2026 | 300 | 600 |
| Oct 2026 | 900 | 2300 |
Hvor ofte blir verkene til Charles André van Loo vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Charles André van Loo?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Elegant | 26.3% | 56.2% |
| Dramatisk intensitet | 31.6% | 24.7% |
| Luksuriøs og overdådig | 15.8% | 7.9% |
| Lekent og muntert | 0.0% | 4.5% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 4.5% |
| Klassisk | 10.5% | 1.1% |
| Mystisk | 5.3% | 1.1% |
| Eterisk | 5.3% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Romantisk og varm | 26.3% | 37.1% |
| Dramatisk | 31.6% | 28.1% |
| Sjelelig oppløftende | 26.3% | 4.5% |
| Melankolsk | 0.0% | 9.0% |
| Ettertenksomt | 5.3% | 4.5% |
| Rolig | 0.0% | 4.5% |
| Nostalgi preget av vemod | 5.3% | 3.4% |
| Lekent | 0.0% | 4.5% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 24.0% | 35.6% |
| Myk skygge | 34.0% | 27.4% |
| Mild lysstyrke | 28.0% | 29.4% |
| Lyssterk balanse | 8.0% | 5.5% |
| Lyssterk | 6.0% | 2.1% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 14.0% | 12.3% |
| Subtile farger | 42.0% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 34.0% | 31.5% |
| Tydelig fargepreg | 10.0% | 6.2% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 69.8% | 82.5% |
| Nøytrale toner | 11.6% | 10.2% |
| Mørke toner | 7.0% | 5.8% |
| Pastellfarger | 7.0% | 0.7% |
| Monokrom | 4.7% | 0.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 22.0% | 39.0% |
| Balansert | 64.0% | 53.4% |
| Klar og intens | 14.0% | 7.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 22.0% | 16.4% |
| Mild | 2.0% | 11.6% |
| Balansert | 22.0% | 21.2% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 14.4% |
| Uttalelse | 34.0% | 36.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 10.3% |
| Mykt sammensatt palett | 14.0% | 8.9% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 12.3% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 47.3% |
| Samstemt palett | 28.0% | 21.2% |
Hvilke verk av Charles André van Loo blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spanish Concert (Spanish Сo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Aeneas Carrying Anchises | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 | 200 |
| Perseus and Andromeda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 100 |
| The sultana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jerusalem Delivered Tancred… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of Marie Leszczyns… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Vestal. Woman portrayed a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mademoiselle Clairon as Med… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 100 |
| A Pasha Having His Mistress… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Charles André van Loo?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 11500 | 77.2% |
| telefoner | 2200 | 14.8% |
| nettbrett | 1200 | 8.1% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Charles André van Loo?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 300 | 42.9% |
| English | 100 | 14.3% |
| Italian | 100 | 14.3% |
| Korean | 100 | 14.3% |
| Russian | 100 | 14.3% |
Hvor mange besøk får Charles André van Loo hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 100 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 300 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 500 |
| Sat 24 Oct | 100 |
| Sun 25 Oct | 200 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 1300 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 400 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 100 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 100 |
Spørsmål om Charles André van Loo på ArtsDot.com
Hvilke verk av Charles André van Loo er mest populære?
- ENEE PORTANT ANCHISE er det mest populære verket med 1100 visninger (8% av alle visninger av Charles André van Loo). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Charles André van Loo på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Charles André van Loo fått 14900 besøk: 3600 på kunstnerprofilen og 11300 på sidene til enkelte verk.
Hvilke enheter bruker besøkende til Charles André van Loo når de surfer?
- Hovedsakelig på enheter (77%), telefoner (15%) og nettbrett (8%): 77% av besøkene kommer fra enheter.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Charles André van Loo?
- De foretrekker Elegant (Stemning): 56% av besøkene, mot 26% av kunstnerens katalog.