Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Carlo Crivelli på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Carlo Crivelli
Folk åpner Madonna of the Passion oftere enn noe annet verk av Carlo Crivelli: 400 visninger i løpet av tolv måneder, eller 3% av alt som er vist. Annunciation with Saint Emidius og Lamentation over the Dead Christ fullfører podiet. Carlo Crivelli fikk totalt 13500 besøk, med 1600 på kunstnersiden og 11900 på tvers av verkene. Trenden er stigende: 40% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Jul 2026 var toppen, med 10900 besøk. Besøk fordelt på enheter (88%), telefoner (7%) og nettbrett (5%). Én smak skiller seg ut: Elegant (Stemning) står for 16% av de besøkte, mens den kun utgjør 0% av katalogen.
Topp 10: verkene som Carlo Crivelli sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Carlo Crivelli som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Madonna of the Passion, 1460
400 visninger · 3.1%
-
2
Annunciation with Saint Emidius, 1486
400 visninger · 3.1%
-
3
Lamentation over the Dead Christ, 1485
300 visninger · 2.3%
-
4
St Jerome and St Augustine (detail), 1490
300 visninger · 2.3%
-
5
St George, 1472
300 visninger · 2.3%
-
6
St Jerome and St Augustine, 1490
300 visninger · 2.3%
-
7
Polittico di Ascoli Piceno
300 visninger · 2.3%
-
8
St. Thomas of Aquino
300 visninger · 2.3%
-
9
María Magdalena 1
300 visninger · 2.3%
-
10
Apostol St. Peter
300 visninger · 2.3%
Hvor populær er Carlo Crivelli-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 800 | 10100 |
| Aug 2026 | 100 | 900 |
| Sep 2026 | 700 | 700 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Carlo Crivelli totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Carlo Crivelli?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 38.5% | 36.0% |
| Harmonisk | 15.4% | 20.0% |
| Elegant | 0.0% | 16.0% |
| Seren | 0.0% | 12.0% |
| Mystisk | 15.4% | 6.0% |
| Eterisk | 15.4% | 4.0% |
| Klassisk | 7.7% | 4.0% |
| Inspirerende og visjonær | 0.0% | 2.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 53.8% | 40.0% |
| Melankolsk | 7.7% | 18.0% |
| Ettertenksomt | 7.7% | 14.0% |
| Rolig | 0.0% | 14.0% |
| Dramatisk | 7.7% | 4.0% |
| Mysteriefylt | 7.7% | 4.0% |
| Alvorstung | 7.7% | 4.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 7.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 10.0% | 16.3% |
| Myk skygge | 38.0% | 47.3% |
| Mild lysstyrke | 46.0% | 34.1% |
| Lyssterk balanse | 6.0% | 2.3% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 0.0% | 0.0% |
| Subtile farger | 20.0% | 12.4% |
| Balansert mykhet | 50.0% | 51.2% |
| Tydelig fargepreg | 30.0% | 36.4% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 54.0% | 58.1% |
| Mørke toner | 34.0% | 38.0% |
| Nøytrale toner | 12.0% | 3.9% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 4.0% | 1.6% |
| Balansert | 68.0% | 66.7% |
| Klar og intens | 28.0% | 31.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 3.9% |
| Mild | 16.0% | 11.6% |
| Balansert | 20.0% | 17.8% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 30.2% |
| Uttalelse | 34.0% | 36.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 3.9% |
| Balansert harmoni | 4.0% | 12.4% |
| Sterk fargeharmoni | 64.0% | 61.2% |
| Samstemt palett | 32.0% | 22.5% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Carlo Crivelli seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Virgin and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Madonna della Candeletta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pietà | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pietà | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| St George | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Pietà | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Enthroned Madonna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maria og Jesu lig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Annunciation with Saint Emi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| St John the Baptist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvordan blir Carlo Crivelli sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 11900 | 88.1% |
| telefoner | 900 | 6.7% |
| nettbrett | 700 | 5.2% |
På hvilke språk leses Carlo Crivelli?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 400 | 50.0% |
| Spanish | 300 | 37.5% |
| Czech | 100 | 12.5% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Carlo Crivelli ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 400 |
| Tue 22 Sep | 100 |
| Wed 23 Sep | 200 |
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 100 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 400 |
| Sat 3 Oct | 200 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 400 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 300 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 400 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 500 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
Carlo Crivelli: raske svar
Hva er det mest viste verket av Carlo Crivelli?
- Det er Madonna of the Passion: 400 besøk, 3% av visningene til Carlo Crivelli. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Carlo Crivelli?
- 13500 de siste tolv månedene, hvorav 1600 på kunstnersiden og 11900 på de enkelte verkene.
Ser folk på Carlo Crivelli på en telefon eller en datamaskin?
- Begge: besøksfordeling som enheter (88%), telefoner (7%) og nettbrett (5%); enheter leder med 88%.
Er det en type verk av Carlo Crivelli som folk foretrekker?
- Ja, Elegant (Stemning): 16% av besøkene for 0% av katalogen.