Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Blanche Hoschedé-Monet på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Blanche Hoschedé-Monet
Folk åpner Giverny, Willow and Roses oftere enn noe annet verk av Blanche Hoschedé-Monet: 200 visninger i løpet av tolv måneder, eller 22% av alt som er vist. Water lilies og Wistarias at Giverny fullfører podiet. Blanche Hoschedé-Monet fikk totalt 2000 besøk, med 1200 på kunstnersiden og 800 på tvers av verkene. Trenden er stigende: 1100% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Sep 2026 var toppen, med 1200 besøk. Én smak skiller seg ut: Balansert mykhet (Fargemetning) står for 44% av de besøkte, mens den kun utgjør 23% av katalogen.
Topp 6: verkene som Blanche Hoschedé-Monet sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 6 verkene fra Blanche Hoschedé-Monet som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Giverny, Willow and Roses
200 visninger · 22.2%
-
2
Water lilies
200 visninger · 22.2%
-
3
Wistarias at Giverny
200 visninger · 22.2%
-
4
Giverny, Roses and Waterlilies
100 visninger · 11.1%
-
5
The Willow, the Roses and the Waterlilies at Giverny
100 visninger · 11.1%
-
6
Rhododendrons, (1928)
100 visninger · 11.1%
Hvor populær er Blanche Hoschedé-Monet-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 700 | 500 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Blanche Hoschedé-Monet totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Blanche Hoschedé-Monet?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 15.4% | 11.1% |
| Myk skygge | 38.5% | 55.6% |
| Mild lysstyrke | 46.2% | 33.3% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 38.5% | 0.0% |
| Subtile farger | 38.5% | 55.6% |
| Balansert mykhet | 23.1% | 44.4% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 15.4% | 0.0% |
| Balansert | 76.9% | 77.8% |
| Klar og intens | 7.7% | 22.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 46.2% | 33.3% |
| Mild | 46.2% | 44.4% |
| Balansert | 7.7% | 22.2% |
| Sterk kontrast | 0.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 0.0% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 46.2% | 33.3% |
| Mykt sammensatt palett | 7.7% | 11.1% |
| Balansert harmoni | 23.1% | 11.1% |
| Sterk fargeharmoni | 23.1% | 44.4% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Blanche Hoschedé-Monet seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giverny, Willow and Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Giverny, Roses and Waterlil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Ponds in Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhododendrons, (1928) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Garden at Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wistarias at Giverny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Weeping Willows on the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beach on the Norman Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Water lilies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Willow, the Roses and t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
På hvilke språk leses Blanche Hoschedé-Monet?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 400 | 80.0% |
| Czech | 100 | 20.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Blanche Hoschedé-Monet ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 200 |
| Mon 28 Sep | 800 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 200 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Blanche Hoschedé-Monet: raske svar
Hva er det mest viste verket av Blanche Hoschedé-Monet?
- Det er Giverny, Willow and Roses: 200 besøk, 22% av visningene til Blanche Hoschedé-Monet. Listen ovenfor går ned til nummer 6.
Hvor mange besøk får Blanche Hoschedé-Monet?
- 2000 de siste tolv månedene, hvorav 1200 på kunstnersiden og 800 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Blanche Hoschedé-Monet som folk foretrekker?
- Ja, Balansert mykhet (Fargemetning): 44% av besøkene for 23% av katalogen.