Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Bartolomé Esteban Murillo på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Bartolomé Esteban Murillo i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Immaculate Conception of Soult det mest viste verket av Bartolomé Esteban Murillo på ArtsDot.com: 1800 visninger, noe som utgjør 5% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av the immaculate conception og The Assumption of the Virgin. Totalt ble det 34100 besøk til Bartolomé Esteban Murillo: 3600 til kunstnerens side og 30500 til sidene for enkelte verk. Interessen øker: antall besøk steg med 2% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 22800 besøk. Folk leser om Bartolomé Esteban Murillo på French (38%), Spanish (28%) og English (6%). Folk surfer på enheter (78%), telefoner (21%) og nettbrett (1%). Besøkende har en preferanse for Eterisk (Stemning): 42% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 14% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Bartolomé Esteban Murillo
Dette er de 10 verkene av Bartolomé Esteban Murillo som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Immaculate Conception of Soult, 1678
1800 visninger · 5.3%
-
2
the immaculate conception
1800 visninger · 5.3%
-
3
The Assumption of the Virgin, 1670
1100 visninger · 3.2%
-
4
Den hjemvendte sønn, 1670
700 visninger · 2.1%
-
5
Four Figures on a Step, 1655
600 visninger · 1.8%
-
6
The Virgin and Child with St. Rosalina, 1670
600 visninger · 1.8%
-
7
Baptism of Christ, 1665
600 visninger · 1.8%
-
8
Mary and Child with Angels Playing Music, 1675
600 visninger · 1.8%
-
9
St. Augustine with the Virgin and Child
600 visninger · 1.8%
-
10
Two Women at a Window, 1660
500 visninger · 1.5%
Hvor mange besøker Bartolomé Esteban Murillo-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 700 |
| Jul 2026 | 1100 | 21700 |
| Aug 2026 | 100 | 5100 |
| Sep 2026 | 2300 | 3000 |
Hvor ofte blir verkene til Bartolomé Esteban Murillo vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Bartolomé Esteban Murillo?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Eterisk | 14.3% | 42.5% |
| Dramatisk intensitet | 14.3% | 20.7% |
| Seren | 0.0% | 11.4% |
| Harmonisk | 28.6% | 6.2% |
| Elegant | 14.3% | 5.7% |
| Inspirerende og visjonær | 14.3% | 5.2% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 3.6% |
| Mystisk | 0.0% | 2.1% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 42.9% | 63.7% |
| Ettertenksomt | 57.1% | 9.3% |
| Fredfull | 0.0% | 7.8% |
| Dramatisk | 0.0% | 3.6% |
| Rolig | 0.0% | 2.6% |
| Eterisk | 0.0% | 2.6% |
| Melankolsk | 0.0% | 2.6% |
| Nostalgi preget av vemod | 0.0% | 2.6% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 48.0% | 47.5% |
| Myk skygge | 44.0% | 33.7% |
| Mild lysstyrke | 8.0% | 15.8% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 2.9% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 36.0% | 27.6% |
| Subtile farger | 32.0% | 34.3% |
| Balansert mykhet | 26.0% | 28.1% |
| Tydelig fargepreg | 6.0% | 10.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 88.1% | 83.9% |
| Mørke toner | 11.9% | 12.5% |
| Nøytrale toner | 0.0% | 3.2% |
| Monokrom | 0.0% | 0.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 50.0% | 38.7% |
| Balansert | 44.0% | 53.4% |
| Klar og intens | 6.0% | 7.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 3.2% |
| Mild | 16.0% | 13.5% |
| Balansert | 10.0% | 9.1% |
| Sterk kontrast | 24.0% | 22.6% |
| Uttalelse | 46.0% | 51.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 18.0% | 6.7% |
| Mykt sammensatt palett | 4.0% | 5.0% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 12.9% |
| Sterk fargeharmoni | 60.0% | 57.5% |
| Samstemt palett | 6.0% | 17.9% |
Hvilke verk av Bartolomé Esteban Murillo blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Den hjemvendte sønn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 100 |
| Immaculate Conception of So… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 400 | 300 |
| The Holy Family with the Li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Four Figures on a Step | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 100 |
| Baptism of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 | 0 |
| The Immaculate Conception (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| A Knight of Alcántara or Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child in Glory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Le jeune mendiant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Bartolomé Esteban Murillo?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 26500 | 77.7% |
| telefoner | 7100 | 20.8% |
| nettbrett | 500 | 1.5% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Bartolomé Esteban Murillo?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 1200 | 37.5% |
| Spanish | 900 | 28.1% |
| English | 200 | 6.2% |
| Hungarian | 200 | 6.2% |
| Italian | 200 | 6.2% |
| Slovak | 200 | 6.2% |
| Portuguese | 100 | 3.1% |
| Russian | 100 | 3.1% |
| Swedish | 100 | 3.1% |
Hvor mange besøk får Bartolomé Esteban Murillo hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 300 |
| Mon 28 Sep | 900 |
| Tue 29 Sep | 300 |
| Wed 30 Sep | 400 |
| Thu 1 Oct | 900 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 400 |
| Sun 4 Oct | 300 |
| Mon 5 Oct | 400 |
| Tue 6 Oct | 900 |
| Wed 7 Oct | 600 |
| Thu 8 Oct | 400 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 700 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 800 |
| Wed 14 Oct | 300 |
| Thu 15 Oct | 600 |
| Fri 16 Oct | 700 |
| Sat 17 Oct | 800 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 500 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 500 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 800 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 500 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 800 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 400 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 600 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 600 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 900 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 600 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 800 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 400 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 600 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 900 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 600 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 900 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 400 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 600 |
Spørsmål om Bartolomé Esteban Murillo på ArtsDot.com
Hvilke verk av Bartolomé Esteban Murillo er mest populære?
- Immaculate Conception of Soult er det mest populære verket med 1800 visninger (5% av alle visninger av Bartolomé Esteban Murillo). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Bartolomé Esteban Murillo på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Bartolomé Esteban Murillo fått 34100 besøk: 3600 på kunstnerprofilen og 30500 på sidene til enkelte verk.
Hvilke enheter bruker besøkende til Bartolomé Esteban Murillo når de surfer?
- Hovedsakelig på enheter (78%), telefoner (21%) og nettbrett (1%): 78% av besøkene kommer fra enheter.
Hvilke språk bruker folk for å lese om Bartolomé Esteban Murillo?
- De mest brukte språkene er French (38%), Spanish (28%) og English (6%). French leder med 38% av de besøkende.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Bartolomé Esteban Murillo?
- De foretrekker Eterisk (Stemning): 42% av besøkene, mot 14% av kunstnerens katalog.