Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Barend Gael Or Gaal på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Barend Gael Or Gaal i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Dutch landscape det mest viste verket av Barend Gael Or Gaal på ArtsDot.com: 200 visninger, noe som utgjør 40% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Peasants Merry-Making outside an Inn og A village inn. Totalt ble det 700 besøk til Barend Gael Or Gaal: 200 til kunstnerens side og 500 til sidene for enkelte verk. Interessen avtok noe: antall besøk falt 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 500 besøk. Besøkende har en preferanse for Mild (Kontrast): 40% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 6% av kunstnerens katalog.
De 4 mest viste verkene til Barend Gael Or Gaal
Dette er de 4 verkene av Barend Gael Or Gaal som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
Hvor mange besøker Barend Gael Or Gaal-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til Barend Gael Or Gaal vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Barend Gael Or Gaal?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 11.8% | 40.0% |
| Myk skygge | 11.8% | 20.0% |
| Mild lysstyrke | 76.5% | 40.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 47.1% | 60.0% |
| Subtile farger | 11.8% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 17.6% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 23.5% | 40.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 50.0% | 50.0% |
| Mørke toner | 28.6% | 50.0% |
| Nøytrale toner | 21.4% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 52.9% | 60.0% |
| Balansert | 23.5% | 40.0% |
| Klar og intens | 23.5% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 5.9% | 40.0% |
| Balansert | 5.9% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 11.8% | 0.0% |
| Uttalelse | 76.5% | 60.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 11.8% | 20.0% |
| Mykt sammensatt palett | 17.6% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 11.8% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 29.4% | 40.0% |
| Samstemt palett | 29.4% | 40.0% |
Hvilke verk av Barend Gael Or Gaal blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peasants Merry-Making outsi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dutch landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Riders Watering their Horse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Travellers Watering their H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures and Horses by a Tav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants before a Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horsemen Outside a Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poultry Market by a Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A farrier's shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Barend Gael Or Gaal?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk får Barend Gael Or Gaal hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Barend Gael Or Gaal på ArtsDot.com
Hvilke verk av Barend Gael Or Gaal er mest populære?
- Dutch landscape er det mest populære verket med 200 visninger (40% av alle visninger av Barend Gael Or Gaal). Rangeringen ovenfor viser de 4 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Barend Gael Or Gaal på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Barend Gael Or Gaal fått 700 besøk: 200 på kunstnerprofilen og 500 på sidene til enkelte verk.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Barend Gael Or Gaal?
- De foretrekker Mild (Kontrast): 40% av besøkene, mot 6% av kunstnerens katalog.