Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Aurél Bernáth på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Aurél Bernáth i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Road At The Lakeside det mest viste verket av Aurél Bernáth på ArtsDot.com: 300 visninger, noe som utgjør 30% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Riviera og The Charles Bridge In Prague. Totalt ble det 1100 besøk til Aurél Bernáth: 600 til kunstnerens side og 500 til sidene for enkelte verk. Den travleste måneden var Jul 2026, med 500 besøk. Besøkende har en preferanse for Balansert (Kontrast): 40% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 14% av kunstnerens katalog.
De 8 mest viste verkene til Aurél Bernáth
Dette er de 8 verkene av Aurél Bernáth som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Road At The Lakeside
300 visninger · 30.0%
-
2
Riviera
100 visninger · 10.0%
-
3
The Charles Bridge In Prague
100 visninger · 10.0%
-
4
Alice And Marili On The Balcony
100 visninger · 10.0%
-
5
Self-portrait In A Yellow Coat
100 visninger · 10.0%
-
6
The Port Of Genoa
100 visninger · 10.0%
-
7
Morning
100 visninger · 10.0%
-
8
Cathedrals And Houses
100 visninger · 10.0%
Hvor mange besøker Aurél Bernáth-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 400 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Aurél Bernáth vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Aurél Bernáth?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 13.6% | 10.0% |
| Myk skygge | 36.4% | 50.0% |
| Mild lysstyrke | 27.3% | 20.0% |
| Lyssterk balanse | 13.6% | 10.0% |
| Lyssterk | 9.1% | 10.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 31.8% | 10.0% |
| Subtile farger | 31.8% | 40.0% |
| Balansert mykhet | 22.7% | 20.0% |
| Tydelig fargepreg | 13.6% | 30.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 36.4% | 50.0% |
| Nøytrale toner | 45.5% | 33.3% |
| Jordnær | 18.2% | 16.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 40.9% | 10.0% |
| Balansert | 36.4% | 50.0% |
| Klar og intens | 22.7% | 40.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.5% | 0.0% |
| Mild | 18.2% | 20.0% |
| Balansert | 13.6% | 40.0% |
| Sterk kontrast | 13.6% | 0.0% |
| Uttalelse | 50.0% | 40.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 31.8% | 30.0% |
| Mykt sammensatt palett | 22.7% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 9.1% | 30.0% |
| Sterk fargeharmoni | 22.7% | 30.0% |
| Samstemt palett | 13.6% | 10.0% |
Hvilke verk av Aurél Bernáth blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Port Of Genoa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Peasant Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Counts And Castles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Villages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Falling And Crying | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedrals And Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walchensee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pike On A Tray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Aurél Bernáth?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Dutch | 400 | 100.0% |
Hvor mange besøk får Aurél Bernáth hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 200 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Aurél Bernáth på ArtsDot.com
Hvilke verk av Aurél Bernáth er mest populære?
- Road At The Lakeside er det mest populære verket med 300 visninger (30% av alle visninger av Aurél Bernáth). Rangeringen ovenfor viser de 8 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Aurél Bernáth på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Aurél Bernáth fått 1100 besøk: 600 på kunstnerprofilen og 500 på sidene til enkelte verk.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Aurél Bernáth?
- De foretrekker Balansert (Kontrast): 40% av besøkene, mot 14% av kunstnerens katalog.