Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Auguste Pointelin på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Auguste Pointelin i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Sur un plateau du Jura. Paysage (l'automne) det mest viste verket av Auguste Pointelin på ArtsDot.com: 400 visninger, noe som utgjør 18% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av River at dusk. The Loue. og Chênes au crépuscule. Totalt ble det 2500 besøk til Auguste Pointelin: 500 til kunstnerens side og 2000 til sidene for enkelte verk. Interessen øker: antall besøk steg med 40% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 1300 besøk. Besøkende har en preferanse for Uttalelse (Kontrast): 86% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 66% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Auguste Pointelin
Dette er de 10 verkene av Auguste Pointelin som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Sur un plateau du Jura. Paysage (l'automne)
400 visninger · 18.2%
-
2
River at dusk. The Loue.
200 visninger · 9.1%
-
3
Chênes au crépuscule
200 visninger · 9.1%
-
4
Clartés lointaines du soir dans le Jura
200 visninger · 9.1%
-
5
Peupliers au crépuscule
200 visninger · 9.1%
-
6
Bords de rivière
200 visninger · 9.1%
-
7
Paysage
200 visninger · 9.1%
-
8
Dans l'engoulevent (Jura)
100 visninger · 4.5%
-
9
Clairière
100 visninger · 4.5%
-
10
Le plateau
100 visninger · 4.5%
Hvor mange besøker Auguste Pointelin-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 400 |
| Oct 2026 | 200 | 500 |
Hvor ofte blir verkene til Auguste Pointelin vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Auguste Pointelin?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 3.5% | 0.0% |
| Myk skygge | 24.1% | 27.3% |
| Mild lysstyrke | 27.6% | 22.7% |
| Lyssterk balanse | 44.8% | 50.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 41.4% | 40.9% |
| Subtile farger | 34.5% | 31.8% |
| Balansert mykhet | 10.3% | 13.6% |
| Tydelig fargepreg | 13.8% | 13.6% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 60.0% | 68.4% |
| Jordnær | 24.0% | 15.8% |
| Mørke toner | 16.0% | 15.8% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 48.3% | 40.9% |
| Balansert | 41.4% | 50.0% |
| Klar og intens | 10.3% | 9.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 13.8% | 4.5% |
| Balansert | 6.9% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 13.8% | 9.1% |
| Uttalelse | 65.5% | 86.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 3.5% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 3.5% | 18.2% |
| Balansert harmoni | 6.9% | 4.5% |
| Sterk fargeharmoni | 37.9% | 31.8% |
| Samstemt palett | 48.3% | 45.5% |
Hvilke verk av Auguste Pointelin blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dans l'engoulevent (Jura) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Festival Sta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clairière | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Plains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les fonds de Brézin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Combe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Lande au crépuscule Lande à… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fin d'été | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Auguste Pointelin?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 50.0% |
| French | 200 | 50.0% |
Hvor mange besøk får Auguste Pointelin hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 200 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 200 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 200 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 100 |
Spørsmål om Auguste Pointelin på ArtsDot.com
Hvilke verk av Auguste Pointelin er mest populære?
- Sur un plateau du Jura. Paysage (l'automne) er det mest populære verket med 400 visninger (18% av alle visninger av Auguste Pointelin). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Auguste Pointelin på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Auguste Pointelin fått 2500 besøk: 500 på kunstnerprofilen og 2000 på sidene til enkelte verk.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Auguste Pointelin?
- De foretrekker Uttalelse (Kontrast): 86% av besøkene, mot 66% av kunstnerens katalog.