Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Antonio Balestra på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Antonio Balestra: tallene i noen få linjer
Adoration of the Shepherds (detail) er stjernen: 300 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 25% av alle visningene til Antonio Balestra. Deretter kommer Adoration of the Shepherds (detail) og Cain and Abel. Samlet utgjør kunstnersiden (800 visninger) og verkene (1000 visninger) 1800 visninger. Beste måned: Jul 2026 (1500 besøk). Besøkene favoriserer Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni), med 100% av besøkene mot 56% av katalogen.
Antonio Balestra: 7 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Antonio Balestra.
-
1
Adoration of the Shepherds (detail), 1707
300 visninger · 25.0%
-
2
Adoration of the Shepherds (detail), 1707
200 visninger · 16.7%
-
3
Cain and Abel
200 visninger · 16.7%
-
4
The Adoration of the Kings
200 visninger · 16.7%
-
5
Adoration of the Shepherds, 1707
100 visninger · 8.3%
-
6
Theseus Discovering his Father's Sword
100 visninger · 8.3%
-
7
Prophet isaiah
100 visninger · 8.3%
Når besøker folk Antonio Balestra-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Når blir verkene til Antonio Balestra vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Antonio Balestra, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 66.7% | 66.7% |
| Myk skygge | 22.2% | 33.3% |
| Mild lysstyrke | 7.4% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 3.7% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 33.3% | 0.0% |
| Subtile farger | 59.3% | 91.7% |
| Balansert mykhet | 7.4% | 8.3% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 86.4% | 100.0% |
| Nøytrale toner | 9.1% | 0.0% |
| Monokrom | 4.5% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 81.5% | 66.7% |
| Balansert | 18.5% | 33.3% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 18.5% | 16.7% |
| Mild | 33.3% | 25.0% |
| Balansert | 14.8% | 25.0% |
| Sterk kontrast | 11.1% | 16.7% |
| Uttalelse | 22.2% | 16.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 7.4% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 3.7% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 7.4% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 55.6% | 100.0% |
| Samstemt palett | 25.9% | 0.0% |
Hva er de mest populære verkene til Antonio Balestra, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adoration of the Shepherds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Antonio Balestra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Ghost, Angels and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Angel Announces a Son to… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Shephe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sacrifice of Iphigenie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Abraham Sacrifices Isaac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Antonio Balestra?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Antonio Balestra, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Antonio Balestra
Hvilke verk av Antonio Balestra blir det åpnet flest av?
- Adoration of the Shepherds (detail) først, med 300 visninger eller 25% av visningene. 7 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Antonio Balestra på ArtsDot.com?
- 1800 besøk de siste tolv månedene: 800 til kunstnersiden og 1000 til verkene.
Hvilke verk av Antonio Balestra treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni) står for 100% av besøkene, selv om de utgjør 56% av katalogen.