Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Anton Graff på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Anton Graff: tallene i noen få linjer
Friedrich der Große er stjernen: 200 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 10% av alle visningene til Anton Graff. Deretter kommer Portrait of George Leopold de Gogul og Портрет князя Александра Михайловича Белозельского-Белозерского. Samlet utgjør kunstnersiden (1200 visninger) og verkene (1700 visninger) 2900 visninger. Beste måned: Jul 2026 (2300 besøk). Besøkene favoriserer Elegant (Stemning), med 58% av besøkene mot 13% av katalogen.
Anton Graff: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Anton Graff.
-
1
Friedrich der Große, 1786
200 visninger · 10.0%
-
2
Portrait of George Leopold de Gogul, 1796
200 visninger · 10.0%
-
3
Портрет князя Александра Михайловича Белозельского-Белозерского, 1790
200 visninger · 10.0%
-
4
Adrian divov
200 visninger · 10.0%
-
5
Writer julie clodius
200 visninger · 10.0%
-
6
Portrait of the three daughters of Julius Johann von Vieth und Gossenau, 1773
100 visninger · 5.0%
-
7
Portrait of the Painter Daniel Nikolaus Chodowiecki, 1785
100 visninger · 5.0%
-
8
Self-Portrait at the Age of 58, 1794
100 visninger · 5.0%
-
9
Portrait Peter August von Schoenberg anagoria
100 visninger · 5.0%
-
10
Heinrich XIII, Graf Reuss, 1775
100 visninger · 5.0%
Når besøker folk Anton Graff-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1600 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 400 | 0 |
Når blir verkene til Anton Graff vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Anton Graff, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Klassisk | 74.4% | 41.7% |
| Elegant | 12.8% | 58.3% |
| Dramatisk intensitet | 10.3% | 0.0% |
| Luksuriøs og overdådig | 2.6% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 61.5% | 50.0% |
| Alvorstung | 15.4% | 0.0% |
| Rolig | 5.1% | 16.7% |
| Kraftfullt | 7.7% | 8.3% |
| Nostalgi preget av vemod | 2.6% | 16.7% |
| Melankolsk | 2.6% | 8.3% |
| Romantisk og varm | 5.1% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 74.0% | 85.0% |
| Myk skygge | 10.0% | 10.0% |
| Mild lysstyrke | 14.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 2.0% | 5.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 68.0% | 70.0% |
| Subtile farger | 22.0% | 30.0% |
| Balansert mykhet | 8.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 83.3% | 92.9% |
| Nøytrale toner | 11.1% | 7.1% |
| Mørke toner | 5.6% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 84.0% | 70.0% |
| Balansert | 12.0% | 30.0% |
| Klar og intens | 4.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 28.0% | 10.0% |
| Mild | 24.0% | 55.0% |
| Balansert | 6.0% | 10.0% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 30.0% | 25.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 16.0% | 30.0% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 25.0% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 20.0% |
| Samstemt palett | 24.0% | 25.0% |
Hva er de mest populære verkene til Anton Graff, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Friedrich der Große | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Johann Nepomuk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Porträt der Isabella von Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henriette Herz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Johanna Henriet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Friedrich Gottl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Youthful self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait with green ey… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Poetess Elisa von der R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Johann Georg Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Anton Graff?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 400 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Anton Graff, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 100 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 200 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Anton Graff
Hvilke verk av Anton Graff blir det åpnet flest av?
- Friedrich der Große først, med 200 visninger eller 10% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Anton Graff på ArtsDot.com?
- 2900 besøk de siste tolv månedene: 1200 til kunstnersiden og 1700 til verkene.
Hvilke verk av Anton Graff treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Elegant (Stemning) står for 58% av besøkene, selv om de utgjør 13% av katalogen.