Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Anthony De Francisci på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Anthony De Francisci: tallene i noen få linjer
Ford Motor Company Medal (obverse) er stjernen: 200 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 9% av alle visningene til Anthony De Francisci. Deretter kommer Benedetto de Francisci og Self Portrait of Antoninus de Francisci. Samlet utgjør kunstnersiden (400 visninger) og verkene (2200 visninger) 2600 visninger. Interessen avtok med 100% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (2200 besøk). Besøkene favoriserer Kraftfullt (Emosjonell tone), med 100% av besøkene mot 20% av katalogen.
Anthony De Francisci: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Anthony De Francisci.
-
1
Ford Motor Company Medal (obverse), 1928
200 visninger · 9.1%
-
2
Benedetto de Francisci, 1920
200 visninger · 9.1%
-
3
Self Portrait of Antoninus de Francisci, 1948
200 visninger · 9.1%
-
4
James Douglas Award for Achievement in Non ferrous Metallurgy (reverse), 1922
100 visninger · 4.5%
-
5
Salvatore Lascari, 1935
100 visninger · 4.5%
-
6
Midland Utilities Medal, 1928
100 visninger · 4.5%
-
7
Alfred P. Sloan
100 visninger · 4.5%
-
8
Teresa, 1920
100 visninger · 4.5%
-
9
R.O.T.C. Pin, 1947
100 visninger · 4.5%
-
10
William Lawrence Saunders Award for Achievement in Mining (obverse), 1927
100 visninger · 4.5%
Når besøker folk Anthony De Francisci-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 300 | 1900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Når blir verkene til Anthony De Francisci vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Anthony De Francisci, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Kraftfullt | 20.0% | 100.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 40.0% | 0.0% |
| Dramatisk | 20.0% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 20.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 38.0% | 31.8% |
| Myk skygge | 32.0% | 54.5% |
| Mild lysstyrke | 24.0% | 4.5% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 4.5% |
| Lyssterk | 2.0% | 4.5% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 34.0% | 54.5% |
| Subtile farger | 22.0% | 13.6% |
| Balansert mykhet | 40.0% | 22.7% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 9.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 78.3% | 73.7% |
| Nøytrale toner | 15.2% | 15.8% |
| Mørke toner | 4.3% | 10.5% |
| Monokrom | 2.2% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 32.0% | 45.5% |
| Balansert | 54.0% | 31.8% |
| Klar og intens | 14.0% | 22.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.0% | 4.5% |
| Mild | 10.0% | 4.5% |
| Balansert | 8.0% | 9.1% |
| Sterk kontrast | 22.0% | 18.2% |
| Uttalelse | 50.0% | 63.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 4.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 14.0% | 22.7% |
| Samstemt palett | 82.0% | 77.3% |
Hva er de mest populære verkene til Anthony De Francisci, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ford Motor Company Medal (o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Midland Utilities Medal (ob… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ford Motor Company Medal (r… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| R.O.T.C. Pin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Elbert H. Gary, United Stat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| British American Cup Medal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midland Utilities Medal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| United Parcel Service Fifti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Verdun Medal A (obverse) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ford Motor Company Annivers… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Anthony De Francisci?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Anthony De Francisci, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Anthony De Francisci
Hvilke verk av Anthony De Francisci blir det åpnet flest av?
- Ford Motor Company Medal (obverse) først, med 200 visninger eller 9% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Anthony De Francisci på ArtsDot.com?
- 2600 besøk de siste tolv månedene: 400 til kunstnersiden og 2200 til verkene.
Hvilke verk av Anthony De Francisci treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Kraftfullt (Emosjonell tone) står for 100% av besøkene, selv om de utgjør 20% av katalogen.