Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Andreas Achenbach på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Andreas Achenbach i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var A Hunter and His Dog det mest viste verket av Andreas Achenbach på ArtsDot.com: 300 visninger, noe som utgjør 16% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Landscape with a Stream og The departure of the steamship. Totalt ble det 2600 besøk til Andreas Achenbach: 900 til kunstnerens side og 1700 til sidene for enkelte verk. Interessen avtok noe: antall besøk falt 60% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 1500 besøk. Besøkende har en preferanse for Seren (Stemning): 50% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 5% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Andreas Achenbach
Dette er de 10 verkene av Andreas Achenbach som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
A Hunter and His Dog
300 visninger · 15.8%
-
2
Landscape with a Stream
300 visninger · 15.8%
-
3
The departure of the steamship
200 visninger · 10.5%
-
4
Sunset after a Storm on the Coast of Sicily, 1853
200 visninger · 10.5%
-
5
Rocky coast in the surf
100 visninger · 5.3%
-
6
Ufer des zugefrorenen Meeres (Winterlandschaft)
100 visninger · 5.3%
-
7
Landscape in Hessen, 1868
100 visninger · 5.3%
-
8
RETURN TO HARBOUR IN ROUGH SEAS
100 visninger · 5.3%
-
9
A FISHERMAN INSPECTING HIS CATCH NEAR A MOUNTAIN TORRENT
100 visninger · 5.3%
-
10
FISHING BOATS IN STORMY SEAS
100 visninger · 5.3%
Hvor mange besøker Andreas Achenbach-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 400 |
| Oct 2026 | 100 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Andreas Achenbach vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Andreas Achenbach?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 90.5% | 50.0% |
| Seren | 4.8% | 50.0% |
| Drømmende og romantisk | 4.8% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 66.7% | 50.0% |
| Fredfull | 4.8% | 50.0% |
| Melankolsk | 9.5% | 0.0% |
| Lyset som bryter frem | 4.8% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 4.8% | 0.0% |
| Alvorstung | 4.8% | 0.0% |
| Anspent | 4.8% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 18.0% | 36.8% |
| Myk skygge | 30.0% | 31.6% |
| Mild lysstyrke | 20.0% | 15.8% |
| Lyssterk balanse | 30.0% | 15.8% |
| Lyssterk | 2.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 52.0% | 21.1% |
| Subtile farger | 36.0% | 36.8% |
| Balansert mykhet | 8.0% | 26.3% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 15.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 45.7% | 58.8% |
| Nøytrale toner | 48.6% | 23.5% |
| Mørke toner | 2.9% | 17.6% |
| Monokrom | 2.9% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 50.0% | 26.3% |
| Balansert | 44.0% | 68.4% |
| Klar og intens | 6.0% | 5.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 0.0% |
| Mild | 28.0% | 21.1% |
| Balansert | 10.0% | 10.5% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 26.3% |
| Uttalelse | 34.0% | 42.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 5.3% |
| Balansert harmoni | 2.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 52.6% |
| Samstemt palett | 46.0% | 42.1% |
Hvilke verk av Andreas Achenbach blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The departure of the steams… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Sunset after a Storm on the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Fisherman's hut in the Dunes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Driving Accident | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sea storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seascape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The return of the shrimp fi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in Hessen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| At the pier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen at the coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Andreas Achenbach?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Japanese | 100 | 100.0% |
Hvor mange besøk får Andreas Achenbach hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 200 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Andreas Achenbach på ArtsDot.com
Hvilke verk av Andreas Achenbach er mest populære?
- A Hunter and His Dog er det mest populære verket med 300 visninger (16% av alle visninger av Andreas Achenbach). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Andreas Achenbach på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Andreas Achenbach fått 2600 besøk: 900 på kunstnerprofilen og 1700 på sidene til enkelte verk.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Andreas Achenbach?
- De foretrekker Seren (Stemning): 50% av besøkene, mot 5% av kunstnerens katalog.