Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Andrea Benetti på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Andrea Benetti: tallene i noen få linjer
Radio Waves, Oil And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (80 x 60 CM) (2009) er stjernen: 100 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 12% av alle visningene til Andrea Benetti. Deretter kommer Grecale, , Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 70 CM) (2021) og My Universe, , Oil, Henna And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (50 x 80 CM) (2009). Samlet utgjør kunstnersiden (0 visninger) og verkene (800 visninger) 800 visninger. Interessen avtok med 100% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (700 besøk). Besøkene favoriserer Subtile farger (Fargemetning), med 50% av besøkene mot 35% av katalogen.
Andrea Benetti: 8 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Andrea Benetti.
-
1
Radio Waves, Oil And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (80 x 60 CM) (2009)
100 visninger · 12.5%
-
2
Grecale, , Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 70 CM) (2021)
100 visninger · 12.5%
-
3
My Universe, , Oil, Henna And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (50 x 80 CM) (2009)
100 visninger · 12.5%
-
4
Rebirth, Oil, Cacao And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2022)
100 visninger · 12.5%
-
5
Rediscovered Love, , Oil And Henna On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2015)
100 visninger · 12.5%
-
6
Abstract Chemistry, Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2020)
100 visninger · 12.5%
-
7
The Angel, , Oil, Cacao And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (60 x 100 CM) (2022)
100 visninger · 12.5%
-
8
Cameo, Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2020)
100 visninger · 12.5%
Når besøker folk Andrea Benetti-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Når blir verkene til Andrea Benetti vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Andrea Benetti, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 15.0% | 12.5% |
| Lyssterk balanse | 80.0% | 75.0% |
| Lyssterk | 5.0% | 12.5% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 60.0% | 50.0% |
| Subtile farger | 35.0% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 5.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 30.0% | 25.0% |
| Balansert | 70.0% | 75.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 5.0% | 12.5% |
| Balansert | 10.0% | 12.5% |
| Sterk kontrast | 65.0% | 50.0% |
| Uttalelse | 20.0% | 25.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 40.0% | 37.5% |
| Mykt sammensatt palett | 30.0% | 25.0% |
| Balansert harmoni | 25.0% | 37.5% |
| Sterk fargeharmoni | 5.0% | 0.0% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hva er de mest populære verkene til Andrea Benetti, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Radio Waves, Oil And Acryli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Routes, Oil And Acrylic On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Reptile, , Oil And Kark… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Middle Ages, , Oil, Coffee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Door Of Desires, , Oil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cameo, Oil And Oxides On Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Planets, Oil And Cacao On B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rebirth, Oil, Cacao And Oxi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Synapses, Oil And Oxides On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cinema, , Oil And Oxides On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Andrea Benetti?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Andrea Benetti, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Andrea Benetti
Hvilke verk av Andrea Benetti blir det åpnet flest av?
- Radio Waves, Oil And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (80 x 60 CM) (2009) først, med 100 visninger eller 12% av visningene. 8 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Andrea Benetti på ArtsDot.com?
- 800 besøk de siste tolv månedene: 0 til kunstnersiden og 800 til verkene.
Hvilke verk av Andrea Benetti treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Subtile farger (Fargemetning) står for 50% av besøkene, selv om de utgjør 35% av katalogen.