Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Ambroise Louis Garneray på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Ambroise Louis Garneray i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var COMBAT NAVAL det mest viste verket av Ambroise Louis Garneray på ArtsDot.com: 600 visninger, noe som utgjør 14% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Pirate Ship og Confiance Kent Fight. Totalt ble det 5700 besøk til Ambroise Louis Garneray: 2200 til kunstnerens side og 3500 til sidene for enkelte verk. Interessen øker: antall besøk steg med 200% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 4100 besøk. Folk surfer på enheter (81%) og telefoner (19%). Besøkende har en preferanse for Balansert (Fargeintensitet): 70% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 42% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Ambroise Louis Garneray
Dette er de 10 verkene av Ambroise Louis Garneray som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
COMBAT NAVAL
600 visninger · 13.6%
-
2
Pirate Ship
600 visninger · 13.6%
-
3
Confiance Kent Fight
500 visninger · 11.4%
-
4
Peche De La Baleine
500 visninger · 11.4%
-
5
Naval Battle Of Navarino
300 visninger · 6.8%
-
6
La pêche à la morue
200 visninger · 4.5%
-
7
The Taking Of The 'kent' By Robert Surcouf In The Gulf Of Bengal, 7th October, 1800
200 visninger · 4.5%
-
8
Naval Battle Of Augusta
200 visninger · 4.5%
-
9
Episode of the Battle of Navarino, 20th October
200 visninger · 4.5%
-
10
Attacking a 'Right' Whale and Cutting In
200 visninger · 4.5%
Hvor mange besøker Ambroise Louis Garneray-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1300 | 2800 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sep 2026 | 700 | 500 |
Hvor ofte blir verkene til Ambroise Louis Garneray vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Ambroise Louis Garneray?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 4.5% |
| Myk skygge | 16.0% | 9.1% |
| Mild lysstyrke | 38.0% | 31.8% |
| Lyssterk balanse | 30.0% | 43.2% |
| Lyssterk | 10.0% | 11.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 58.0% | 29.5% |
| Subtile farger | 24.0% | 36.4% |
| Balansert mykhet | 14.0% | 34.1% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 45.5% | 60.0% |
| Jordnær | 45.5% | 40.0% |
| Mørke toner | 4.5% | 0.0% |
| Naturtoner | 2.3% | 0.0% |
| Pastellfarger | 2.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 48.0% | 15.9% |
| Balansert | 42.0% | 70.5% |
| Klar og intens | 10.0% | 13.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 4.5% |
| Mild | 18.0% | 4.5% |
| Balansert | 10.0% | 2.3% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 36.4% |
| Uttalelse | 44.0% | 52.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 36.0% | 27.3% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 11.4% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 4.5% |
| Sterk fargeharmoni | 30.0% | 22.7% |
| Samstemt palett | 20.0% | 34.1% |
Hvilke verk av Ambroise Louis Garneray blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bataille navale nocturne, P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La pêche à la morue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Turet, Cutter Of The St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Episode of the Battle of Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Combat naval devant Agosta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confiance Kent Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Shad Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherbourg Took The Roule Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon elbe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean de Bethencourt , Norma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Ambroise Louis Garneray?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4600 | 80.7% |
| telefoner | 1100 | 19.3% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Ambroise Louis Garneray?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 400 | 44.4% |
| Spanish | 200 | 22.2% |
| Korean | 200 | 22.2% |
| English | 100 | 11.1% |
Hvor mange besøk får Ambroise Louis Garneray hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 200 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 200 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 200 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Ambroise Louis Garneray på ArtsDot.com
Hvilke verk av Ambroise Louis Garneray er mest populære?
- COMBAT NAVAL er det mest populære verket med 600 visninger (14% av alle visninger av Ambroise Louis Garneray). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Ambroise Louis Garneray på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Ambroise Louis Garneray fått 5700 besøk: 2200 på kunstnerprofilen og 3500 på sidene til enkelte verk.
Hvilke enheter bruker besøkende til Ambroise Louis Garneray når de surfer?
- Hovedsakelig på enheter (81%) og telefoner (19%): 81% av besøkene kommer fra enheter.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Ambroise Louis Garneray?
- De foretrekker Balansert (Fargeintensitet): 70% av besøkene, mot 42% av kunstnerens katalog.