Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Algernon Talmage på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Algernon Talmage i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var The Western Sky det mest viste verket av Algernon Talmage på ArtsDot.com: 400 visninger, noe som utgjør 14% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av The Founding Of Australia 1788 og The Founding Of Australia. Totalt ble det 3500 besøk til Algernon Talmage: 1000 til kunstnerens side og 2500 til sidene for enkelte verk. Interessen øker: antall besøk steg med 100% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 2400 besøk. Folk surfer på enheter (77%), telefoner (17%) og nettbrett (6%). Besøkende har en preferanse for Dramatisk (Emosjonell tone): 56% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 25% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Algernon Talmage
Dette er de 10 verkene av Algernon Talmage som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
The Western Sky
400 visninger · 14.3%
-
2
The Founding Of Australia 1788
300 visninger · 10.7%
-
3
The Founding Of Australia
300 visninger · 10.7%
-
4
Study For 'the Parade Of Dogs At Wembley'
200 visninger · 7.1%
-
5
London, Wet Evening, Gaiety Theatre
200 visninger · 7.1%
-
6
Before The Storm, Tintagel, Cornwall
200 visninger · 7.1%
-
7
Señorita Juanita Díaz And 'jasmine'
100 visninger · 3.6%
-
8
Boy On Pony
100 visninger · 3.6%
-
9
Hampshire Countryside
100 visninger · 3.6%
-
10
Ploughing
100 visninger · 3.6%
Hvor mange besøker Algernon Talmage-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1800 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
| Oct 2026 | 400 | 200 |
Hvor ofte blir verkene til Algernon Talmage vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Algernon Talmage?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 25.0% | 44.4% |
| Klassisk | 25.0% | 33.3% |
| Dramatisk intensitet | 0.0% | 22.2% |
| Jordnære toner | 50.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 25.0% | 55.6% |
| Rolig | 25.0% | 44.4% |
| Ettertenksomt | 25.0% | 0.0% |
| Fredfull | 25.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.0% | 7.1% |
| Myk skygge | 12.0% | 10.7% |
| Mild lysstyrke | 44.0% | 42.9% |
| Lyssterk balanse | 32.0% | 28.6% |
| Lyssterk | 4.0% | 10.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 14.0% | 3.6% |
| Subtile farger | 32.0% | 35.7% |
| Balansert mykhet | 36.0% | 32.1% |
| Tydelig fargepreg | 18.0% | 28.6% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 44.7% | 42.3% |
| Nøytrale toner | 40.4% | 34.6% |
| Mørke toner | 10.6% | 11.5% |
| Pastellfarger | 4.3% | 11.5% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 8.0% | 3.6% |
| Balansert | 62.0% | 60.7% |
| Klar og intens | 30.0% | 35.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 14.0% | 21.4% |
| Mild | 32.0% | 14.3% |
| Balansert | 18.0% | 28.6% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 17.9% |
| Uttalelse | 16.0% | 17.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 3.6% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 7.1% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 39.3% |
| Samstemt palett | 32.0% | 50.0% |
Hvilke verk av Algernon Talmage blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Mackerel Shawl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Founding Of Australia 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 100 |
| Feeding Mules in the Corral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sulphur Dip for Mange | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Before The Storm, Tintagel,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| The Western Sky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| In the Mud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mobile Veterinary Unit in F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures On A Rocky Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Algernon Talmage?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2700 | 77.1% |
| telefoner | 600 | 17.1% |
| nettbrett | 200 | 5.7% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Algernon Talmage?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 300 | 100.0% |
Hvor mange besøk får Algernon Talmage hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 300 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 100 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Algernon Talmage på ArtsDot.com
Hvilke verk av Algernon Talmage er mest populære?
- The Western Sky er det mest populære verket med 400 visninger (14% av alle visninger av Algernon Talmage). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Algernon Talmage på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Algernon Talmage fått 3500 besøk: 1000 på kunstnerprofilen og 2500 på sidene til enkelte verk.
Hvilke enheter bruker besøkende til Algernon Talmage når de surfer?
- Hovedsakelig på enheter (77%), telefoner (17%) og nettbrett (6%): 77% av besøkene kommer fra enheter.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Algernon Talmage?
- De foretrekker Dramatisk (Emosjonell tone): 56% av besøkene, mot 25% av kunstnerens katalog.