Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Albin Egger-Lienz på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Albin Egger-Lienz
Folk åpner Ila, die jüngere Tochter des Künstlers oftere enn noe annet verk av Albin Egger-Lienz: 300 visninger i løpet av tolv måneder, eller 8% av alt som er vist. Female head with binding to the hair og Male head with bitter expression fullfører podiet. Albin Egger-Lienz fikk totalt 4200 besøk, med 800 på kunstnersiden og 3400 på tvers av verkene. Trenden er svakt nedadgående: 25% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Jul 2026 var toppen, med 3400 besøk. Besøk fordelt på enheter (88%) og telefoner (12%). Én smak skiller seg ut: Balansert (Fargeintensitet) står for 39% av de besøkte, mens den kun utgjør 16% av katalogen.
Topp 10: verkene som Albin Egger-Lienz sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Albin Egger-Lienz som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Ila, die jüngere Tochter des Künstlers, 1920
300 visninger · 8.3%
-
2
Female head with binding to the hair
200 visninger · 5.6%
-
3
Male head with bitter expression
200 visninger · 5.6%
-
4
Die Alten, 1914
200 visninger · 5.6%
-
5
Savoy arden knabe
100 visninger · 2.8%
-
6
Madonna
100 visninger · 2.8%
-
7
Holy Night
100 visninger · 2.8%
-
8
The Cross -
100 visninger · 2.8%
-
9
Kalvarienberg At Bozen
100 visninger · 2.8%
-
10
Sower and the Devil
100 visninger · 2.8%
Hvor populær er Albin Egger-Lienz-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 3000 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Albin Egger-Lienz totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Albin Egger-Lienz?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 20.0% | 38.9% |
| Myk skygge | 20.0% | 13.9% |
| Mild lysstyrke | 24.0% | 30.6% |
| Lyssterk balanse | 24.0% | 13.9% |
| Lyssterk | 12.0% | 2.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 22.0% | 19.4% |
| Subtile farger | 18.0% | 27.8% |
| Balansert mykhet | 10.0% | 19.4% |
| Tydelig fargepreg | 44.0% | 30.6% |
| Livlig farge | 6.0% | 2.8% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 53.1% | 58.3% |
| Mørke toner | 20.4% | 22.2% |
| Nøytrale toner | 8.2% | 13.9% |
| Monokrom | 8.2% | 5.6% |
| Pastellfarger | 10.2% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 32.0% | 30.6% |
| Balansert | 16.0% | 38.9% |
| Klar og intens | 52.0% | 30.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 56.0% | 50.0% |
| Mild | 16.0% | 19.4% |
| Balansert | 8.0% | 19.4% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 2.8% |
| Uttalelse | 6.0% | 8.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.0% | 8.3% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 2.0% | 2.8% |
| Sterk fargeharmoni | 34.0% | 22.2% |
| Samstemt palett | 62.0% | 66.7% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Albin Egger-Lienz seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ila, die jüngere Tochter de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Madonna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Cross - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christnacht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man's head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lunch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The dead christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The venison dealer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Farm village in Count | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvordan blir Albin Egger-Lienz sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3700 | 88.1% |
| telefoner | 500 | 11.9% |
På hvilke språk leses Albin Egger-Lienz?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 100 | 50.0% |
| English | 100 | 50.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Albin Egger-Lienz ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
Albin Egger-Lienz: raske svar
Hva er det mest viste verket av Albin Egger-Lienz?
- Det er Ila, die jüngere Tochter des Künstlers: 300 besøk, 8% av visningene til Albin Egger-Lienz. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Albin Egger-Lienz?
- 4200 de siste tolv månedene, hvorav 800 på kunstnersiden og 3400 på de enkelte verkene.
Ser folk på Albin Egger-Lienz på en telefon eller en datamaskin?
- Begge: besøksfordeling som enheter (88%) og telefoner (12%); enheter leder med 88%.
Er det en type verk av Albin Egger-Lienz som folk foretrekker?
- Ja, Balansert (Fargeintensitet): 39% av besøkene for 16% av katalogen.