Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Albert Bouts på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Albert Bouts
Folk åpner Altarpiece Of The Holy Sacrament_2 oftere enn noe annet verk av Albert Bouts: 300 visninger i løpet av tolv måneder, eller 16% av alt som er vist. Martyrdom Of St Erasmus (central Panel) og The Capture Of Christ fullfører podiet. Albert Bouts fikk totalt 2800 besøk, med 1200 på kunstnersiden og 1600 på tvers av verkene. Jul 2026 var toppen, med 2300 besøk. Én smak skiller seg ut: Sjelelig oppløftende (Emosjonell tone) står for 100% av de besøkte, mens den kun utgjør 69% av katalogen.
Topp 10: verkene som Albert Bouts sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Albert Bouts som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Altarpiece Of The Holy Sacrament_2
300 visninger · 15.8%
-
2
Martyrdom Of St Erasmus (central Panel)
200 visninger · 10.5%
-
3
The Capture Of Christ
200 visninger · 10.5%
-
4
Moses And The Burning Bush
100 visninger · 5.3%
-
5
The Last Supper (detail)_6
100 visninger · 5.3%
-
6
The Feast Of The Passover (detail)
100 visninger · 5.3%
-
7
The Gathering Of The Manna
100 visninger · 5.3%
-
8
Passion Altarpiece (central)
100 visninger · 5.3%
-
9
Paradise
100 visninger · 5.3%
-
10
The Execution Of The Innocent Count (detail)_2
100 visninger · 5.3%
Hvor populær er Albert Bouts-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 1100 | 1200 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 200 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Albert Bouts totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Albert Bouts?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 46.2% | 16.7% |
| Mystisk | 23.1% | 50.0% |
| Seren | 19.2% | 16.7% |
| Klassisk | 7.7% | 0.0% |
| Eterisk | 3.9% | 16.7% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 69.2% | 100.0% |
| Alvorstung | 23.1% | 0.0% |
| Melankolsk | 3.9% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 3.9% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 26.0% | 15.8% |
| Myk skygge | 46.0% | 47.4% |
| Mild lysstyrke | 24.0% | 31.6% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 5.3% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 14.0% | 10.5% |
| Subtile farger | 42.0% | 57.9% |
| Balansert mykhet | 36.0% | 31.6% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 81.2% | 94.7% |
| Mørke toner | 10.4% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 8.3% | 5.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 24.0% | 15.8% |
| Balansert | 70.0% | 84.2% |
| Klar og intens | 6.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 4.0% | 15.8% |
| Balansert | 8.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 15.8% |
| Uttalelse | 68.0% | 68.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 5.3% |
| Mykt sammensatt palett | 16.0% | 15.8% |
| Balansert harmoni | 16.0% | 26.3% |
| Sterk fargeharmoni | 56.0% | 47.4% |
| Samstemt palett | 2.0% | 5.3% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Albert Bouts seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Head of Saint John the Bapt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mater Dolorosa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy Countenance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Transfiguration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Penitent Saint Hieronym… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| S. Christopher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ with the Crown of Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Albert Bouts?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til Albert Bouts ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 200 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
Albert Bouts: raske svar
Hva er det mest viste verket av Albert Bouts?
- Det er Altarpiece Of The Holy Sacrament_2: 300 besøk, 16% av visningene til Albert Bouts. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Albert Bouts?
- 2800 de siste tolv månedene, hvorav 1200 på kunstnersiden og 1600 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Albert Bouts som folk foretrekker?
- Ja, Sjelelig oppløftende (Emosjonell tone): 100% av besøkene for 69% av katalogen.