Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van William Strutt op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor William Strutt
Mensen bekijken A warm response vaker dan welk ander werk van William Strutt dan ook: 500 bezoeken in twaalf maanden, of 42% van alles wat bekeken is. David's first victory en Cultivating an Acquaintance maken het podium compleet. William Strutt trok in totaal 1.700 bezoeken aan, met 600 op de artiestenpagina en 1.100 voor de kunstwerken. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 1.300 bezoeken. Eén smaak valt op: Dramatisch (Emotionele toon) trekt 100% van de bezoeken, terwijl het slechts 33% van de catalogus beslaat.
Top 7: de werken van William Strutt die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 7 werken van William Strutt die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
A warm response
500 bezoeken · 41,7%
-
2
David's first victory
200 bezoeken · 16,7%
-
3
Cultivating an Acquaintance
100 bezoeken · 8,3%
-
4
Thomas strutt
100 bezoeken · 8,3%
-
5
Beneath An Angel's Wing
100 bezoeken · 8,3%
-
6
Nubian playing tambourine
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Study of a man on a camel
100 bezoeken · 8,3%
Hoe populair is de William Strutt-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van William Strutt in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van William Strutt aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Dramatisch | 33,3% | 100,0% |
| Romantisch | 33,3% | 0,0% |
| Zwaarmoedig | 33,3% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 35,3% | 8,3% |
| Zachte schaduw | 11,8% | 41,7% |
| Gematigde luminantie | 29,4% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 17,6% | 8,3% |
| Lichtgevend | 5,9% | 8,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 35,3% | 25,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 23,5% | 8,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 23,5% | 66,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 17,6% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 58,8% | 75,0% |
| Neutrale kleuren | 29,4% | 25,0% |
| Donkere tinten | 11,8% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 41,2% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 47,1% | 66,7% |
| Levendig | 11,8% | 8,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 17,6% | 8,3% |
| Zacht | 11,8% | 8,3% |
| Gebalanceerd | 11,8% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 11,8% | 50,0% |
| Verklaring | 47,1% | 33,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 5,9% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 11,8% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 64,7% | 75,0% |
| Harmonieus palet | 17,6% | 8,3% |
Hoe verhouden de populairste werken van William Strutt zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maria Elizabeth O'Mullane a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hare Pomare and his wife Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A warm response | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 200 | 0 |
| Thomas strutt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Thursday, February 6t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a man on a camel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Nubian playing tambourine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Study of an East Indian's H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beneath An Angel's Wing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The gamekeeper's companion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt William Strutt gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 100 | 100,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan William Strutt eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 100 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 100 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
William Strutt: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van William Strutt?
- Het is A warm response: 500 bezoeken, 42% van de weergaven van William Strutt. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 7.
Hoeveel bezoeken krijgt William Strutt?
- 1.700 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 600 op de artiestenpagina en 1.100 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van William Strutt waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Dramatisch (Emotionele toon): 100% van de bezoeken voor 33% van de catalogus.