Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Walter Linsley Meegan op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Walter Linsley Meegan: de cijfers in een paar regels
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon is de ster: 1.100 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 50% van alle weergaven van Walter Linsley Meegan. Vervolgens komen Kirkstall Abbey, by moon light en Kirkstall Abbey by Moonlight. Samen komen de pagina van de kunstenaar (1.800 bezoeken) en de werken (2.200 bezoeken) tot een totaal van 4.000 bezoeken. De interesse nam af met 71% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (3.100 bezoeken). Per apparaat: apparaten (60%) en telefoons (40%). De bezoeken zijn gericht op Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging), met 73% van de bezoeken tegenover 45% van de catalogus.
Walter Linsley Meegan: 7 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Walter Linsley Meegan.
-
1
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon
1.100 bezoeken · 50,0%
-
2
Kirkstall Abbey, by moon light, 1899
400 bezoeken · 18,2%
-
3
Kirkstall Abbey by Moonlight
200 bezoeken · 9,1%
-
4
River Scene with Bridge and Cattle
200 bezoeken · 9,1%
-
5
Scalby Mills near Scarborough
100 bezoeken · 4,5%
-
6
Street Scene at Night
100 bezoeken · 4,5%
-
7
Rural Scene with Two Figures and Abbey
100 bezoeken · 4,5%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Walter Linsley Meegan?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.100 | 2.000 |
| Aug 2026 | 600 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Wanneer worden de werken van Walter Linsley Meegan bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Walter Linsley Meegan, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 27,3% | 22,7% |
| Zachte schaduw | 36,4% | 59,1% |
| Gematigde luminantie | 9,1% | 4,5% |
| Algehele helderheid: licht | 27,3% | 13,6% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 9,1% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 45,5% | 27,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 45,5% | 72,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 18,2% | 18,2% |
| Gebalanceerd | 72,7% | 77,3% |
| Levendig | 9,1% | 4,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 9,1% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 9,1% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 27,3% | 31,8% |
| Verklaring | 54,5% | 68,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 18,2% | 9,1% |
| Zacht gemengd palet | 18,2% | 22,7% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 63,6% | 68,2% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Wat zijn de topstukken van Walter Linsley Meegan, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kirkstall Abbey, by moon li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Street Scene at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Original Oak at Night,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scarborough Lighthouse at N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.000 | 0 | 100 |
| Kirkstall Abbey by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The South Bay at Night with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Pier, New Brighton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Redcote Bridge, Armley, By… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scalby Mills near Scarborou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rural Scene with Two Figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruikt het publiek van Walter Linsley Meegan?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.400 | 60,0% |
| telefoons | 1.600 | 40,0% |
Welke talen spreekt het publiek van Walter Linsley Meegan?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Walter Linsley Meegan in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 200 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 300 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 400 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 400 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Walter Linsley Meegan
Welke werken van Walter Linsley Meegan worden het meest bekeken?
- Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon eerst, met 1.100 bezoeken of 50% van de weergaven. 7 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Walter Linsley Meegan op ArtsDot.com?
- 4.000 bezoeken in twaalf maanden: 1.800 naar de artiestenpagina en 2.200 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van Walter Linsley Meegan?
- Het publiek komt via apparaten (60%) en telefoons (40%); apparaten is goed voor 60% van de bezoeken.
Welke werken van Walter Linsley Meegan sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) zijn verantwoordelijk voor 73% van de bezoeken, hoewel ze slechts 45% van de catalogus beslaan.