Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Walter Dexter op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Walter Dexter
Mensen bekijken Ely from Middle Fen, Cambridgeshire vaker dan welk ander werk van Walter Dexter dan ook: 500 bezoeken in twaalf maanden, of 33% van alles wat bekeken is. Helen Dexter, the Artist's Wife en York Minster and Walls maken het podium compleet. Walter Dexter trok in totaal 1.400 bezoeken aan, met 400 op de artiestenpagina en 1.000 voor de kunstwerken. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 900 bezoeken. Eén smaak valt op: Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) trekt 80% van de bezoeken, terwijl het slechts 43% van de catalogus beslaat.
Top 7: de werken van Walter Dexter die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 7 werken van Walter Dexter die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Ely from Middle Fen, Cambridgeshire, 1935
500 bezoeken · 33,3%
-
2
Helen Dexter, the Artist's Wife
200 bezoeken · 13,3%
-
3
York Minster and Walls
200 bezoeken · 13,3%
-
4
Moonlit Landscape
200 bezoeken · 13,3%
-
5
View of King's Lynn over the Harbour, Norfolk
200 bezoeken · 13,3%
-
6
Ely Cathedral
100 bezoeken · 6,7%
-
7
Wisbech, Cambridgeshire
100 bezoeken · 6,7%
Hoe populair is de Walter Dexter-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 300 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Walter Dexter in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Walter Dexter aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 21,7% | 13,3% |
| Zachte schaduw | 8,7% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 13,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 43,5% | 80,0% |
| Lichtgevend | 13,0% | 6,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 56,5% | 73,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 17,4% | 26,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,1% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 39,1% | 60,0% |
| Gebalanceerd | 56,5% | 40,0% |
| Levendig | 4,3% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 17,4% | 13,3% |
| Zacht | 39,1% | 73,3% |
| Gebalanceerd | 13,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 17,4% | 13,3% |
| Verklaring | 13,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 17,4% | 26,7% |
| Zacht gemengd palet | 8,7% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 13,0% | 13,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 52,2% | 60,0% |
| Harmonieus palet | 8,7% | 0,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van Walter Dexter zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ely from Middle Fen, Cambri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| York Minster and Walls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Workshop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Chadwick | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Winter Afternoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Helen Dexter, the Artist's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Great Ouse, Norfolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of King's Lynn over th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Pentney Priory, Norfolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Walter Dexter gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Walter Dexter eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 200 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 300 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 400 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 400 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Walter Dexter: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Walter Dexter?
- Het is Ely from Middle Fen, Cambridgeshire: 500 bezoeken, 33% van de weergaven van Walter Dexter. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 7.
Hoeveel bezoeken krijgt Walter Dexter?
- 1.400 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 400 op de artiestenpagina en 1.000 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Walter Dexter waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 80% van de bezoeken voor 43% van de catalogus.