Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Vincent Clare op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Vincent Clare: de cijfers in een paar regels
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank is de ster: 300 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 14% van alle weergaven van Vincent Clare. Vervolgens komen Greengages, Plums And Grapes en Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank. Samen komen de pagina van de kunstenaar (300 bezoeken) en de werken (1.700 bezoeken) tot een totaal van 2.000 bezoeken. De interesse nam af met 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (1.900 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Gebalanceerd (Contrast), met 24% van de bezoeken tegenover 10% van de catalogus.
Vincent Clare: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Vincent Clare.
-
1
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank
300 bezoeken · 14,3%
-
2
Greengages, Plums And Grapes
200 bezoeken · 9,5%
-
3
Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank
200 bezoeken · 9,5%
-
4
Fruit Piece
200 bezoeken · 9,5%
-
5
A Still Life Of Flowers And A Bird's Nest On A Mossy
200 bezoeken · 9,5%
-
6
Primroses And A Bird's Nest On A Mossy Bank
100 bezoeken · 4,8%
-
7
Still Life With Primroses And A Bird's Nest
100 bezoeken · 4,8%
-
8
Lilies Of The Valley
100 bezoeken · 4,8%
-
9
Apple Blossom And A Bird's Nest
100 bezoeken · 4,8%
-
10
Spring Flowers On A Mossy Bank
100 bezoeken · 4,8%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Vincent Clare?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Vincent Clare bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Vincent Clare, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 18,0% | 9,5% |
| Zachte schaduw | 56,0% | 66,7% |
| Gematigde luminantie | 18,0% | 14,3% |
| Algehele helderheid: licht | 4,0% | 4,8% |
| Lichtgevend | 4,0% | 4,8% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 2,0% | 4,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,0% | 19,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 64,0% | 71,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 12,0% | 4,8% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 74,0% | 85,7% |
| Donkere tinten | 16,0% | 4,8% |
| Neutrale kleuren | 10,0% | 9,5% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 8,0% | 19,1% |
| Gebalanceerd | 84,0% | 76,2% |
| Levendig | 8,0% | 4,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 0,0% |
| Zacht | 32,0% | 23,8% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 23,8% |
| Krachtig contrast | 34,0% | 38,1% |
| Verklaring | 18,0% | 14,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 19,1% |
| Evenwichtige harmonie | 22,0% | 9,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 58,0% | 71,4% |
| Harmonieus palet | 8,0% | 0,0% |
Wat zijn de topstukken van Vincent Clare, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fruit Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Grapes, Apples And Gooseber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plums And Grapes On A Mossy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of A Bird's Nest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Primroses And Bird's Nest O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Springtime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Flowers And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bird's Nest And A Basket… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Vincent Clare?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Vincent Clare in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Vincent Clare
Welke werken van Vincent Clare worden het meest bekeken?
- Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank eerst, met 300 bezoeken of 14% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Vincent Clare op ArtsDot.com?
- 2.000 bezoeken in twaalf maanden: 300 naar de artiestenpagina en 1.700 naar de werken.
Welke werken van Vincent Clare sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Gebalanceerd (Contrast) zijn verantwoordelijk voor 24% van de bezoeken, hoewel ze slechts 10% van de catalogus beslaan.