Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Tracey Emin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Tracey Emin: de cijfers in een paar regels
From the Week of Hell ‘94 is de ster: 400 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 31% van alle weergaven van Tracey Emin. Vervolgens komen Exploration of the Soul en Trying to Find You 1. Samen komen de pagina van de kunstenaar (800 bezoeken) en de werken (500 bezoeken) tot een totaal van 1.300 bezoeken. De interesse nam af met 50% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (700 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Gedempt (Kleurverzadiging), met 69% van de bezoeken tegenover 31% van de catalogus.
Tracey Emin: 8 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Tracey Emin.
-
1
From the Week of Hell ‘94, 1995
400 bezoeken · 30,8%
-
2
Exploration of the Soul, 1994
300 bezoeken · 23,1%
-
3
Trying to Find You 1, 2007
100 bezoeken · 7,7%
-
4
This is Another Place programme guide
100 bezoeken · 7,7%
-
5
The Perfect Place to Grow, 2001
100 bezoeken · 7,7%
-
6
May Dodge, My Nan, 1963
100 bezoeken · 7,7%
-
7
The Last Thing I Said to You was Don’t Leave Me Here II, 2000
100 bezoeken · 7,7%
-
8
Terribly Wrong, 1997
100 bezoeken · 7,7%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Tracey Emin?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 400 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Wanneer worden de werken van Tracey Emin bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Tracey Emin, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 12,5% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 31,2% | 15,4% |
| Algehele helderheid: licht | 12,5% | 7,7% |
| Lichtgevend | 43,8% | 76,9% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 31,2% | 69,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 37,5% | 23,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 25,0% | 7,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,2% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 50,0% | 58,3% |
| Monochroom | 25,0% | 33,3% |
| Pasteltinten | 8,3% | 8,3% |
| Donkere tinten | 8,3% | 0,0% |
| Aardse tinten | 8,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 43,8% | 69,2% |
| Gebalanceerd | 31,2% | 15,4% |
| Levendig | 25,0% | 15,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 50,0% | 76,9% |
| Zacht | 18,8% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 18,8% | 15,4% |
| Verklaring | 12,5% | 7,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,5% | 7,7% |
| Zacht gemengd palet | 6,2% | 7,7% |
| Evenwichtige harmonie | 6,2% | 23,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 31,2% | 23,1% |
| Harmonieus palet | 43,8% | 38,5% |
Wat zijn de topstukken van Tracey Emin, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| This is Another Place progr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monument Valley (Grand Scal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Is Anal Sex Legal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Is Legal Sex Anal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Everyone I Have Ever Slept… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hate and Power Can be a Ter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Thing I Said to Yo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Night of the Shop… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Perfect Place to Grow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Trying to Find You 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Tracey Emin?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 50,0% |
| Italiaans | 100 | 50,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Tracey Emin in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 200 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 100 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 200 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Tracey Emin
Welke werken van Tracey Emin worden het meest bekeken?
- From the Week of Hell ‘94 eerst, met 400 bezoeken of 31% van de weergaven. 8 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Tracey Emin op ArtsDot.com?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden: 800 naar de artiestenpagina en 500 naar de werken.
Welke werken van Tracey Emin sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Gedempt (Kleurverzadiging) zijn verantwoordelijk voor 69% van de bezoeken, hoewel ze slechts 31% van de catalogus beslaan.