Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Wade op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Thomas Wade: de cijfers in een paar regels
Waiting is de ster: 200 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 18% van alle weergaven van Thomas Wade. Vervolgens komen The Poacher's Home en Falstaff. Samen komen de pagina van de kunstenaar (1.400 bezoeken) en de werken (700 bezoeken) tot een totaal van 2.100 bezoeken. De interesse nam af met 50% tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Jul 2026 (1.600 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Monochroom (Kleurintensiteit), met 73% van de bezoeken tegenover 50% van de catalogus.
Thomas Wade: 8 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Thomas Wade.
-
1
Waiting, 1881
200 bezoeken · 18,2%
-
2
The Poacher's Home, 1868
200 bezoeken · 18,2%
-
3
Falstaff
200 bezoeken · 18,2%
-
4
Carting Turf from Farington Moss, 1868
100 bezoeken · 9,1%
-
5
William Edmondson Fell, 1861
100 bezoeken · 9,1%
-
6
The Old Mill, Kirkham
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Man on a White Horse in Mountain Scenery
100 bezoeken · 9,1%
-
8
The Seamstress
100 bezoeken · 9,1%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Thomas Wade?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.000 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Wanneer worden de werken van Thomas Wade bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Thomas Wade, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 60,0% | 63,6% |
| Zachte schaduw | 25,0% | 18,2% |
| Gematigde luminantie | 15,0% | 18,2% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 25,0% | 36,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 45,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 40,0% | 9,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 5,0% | 9,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 85,0% | 90,9% |
| Donkere tinten | 5,0% | 9,1% |
| Monochroom | 10,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 50,0% | 72,7% |
| Gebalanceerd | 50,0% | 27,3% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 55,0% | 63,6% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 15,0% | 9,1% |
| Krachtig contrast | 5,0% | 0,0% |
| Verklaring | 25,0% | 27,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 5,0% | 9,1% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 5,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 45,0% | 63,6% |
| Harmonieus palet | 45,0% | 27,3% |
Wat zijn de topstukken van Thomas Wade, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carting Turf from Farington… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waiting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The First Night at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Edmondson Fell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| 'Come whoam to thi childer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Turf Cutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing Feathers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Where's the boy that minds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a Boy Drawing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Girl Knitting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Thomas Wade?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Thomas Wade in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 100 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Thomas Wade
Welke werken van Thomas Wade worden het meest bekeken?
- Waiting eerst, met 200 bezoeken of 18% van de weergaven. 8 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Thomas Wade op ArtsDot.com?
- 2.100 bezoeken in twaalf maanden: 1.400 naar de artiestenpagina en 700 naar de werken.
Welke werken van Thomas Wade sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Monochroom (Kleurintensiteit) zijn verantwoordelijk voor 73% van de bezoeken, hoewel ze slechts 50% van de catalogus beslaan.