Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Duncan op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Thomas Duncan
Mensen bekijken Braan, a Celebrated Scottish Deerhound vaker dan welk ander werk van Thomas Duncan dan ook: 1.000 bezoeken in twaalf maanden, of 42% van alles wat bekeken is. The Martyrdom of John Brown of Priesthill en Self portrait maken het podium compleet. Thomas Duncan trok in totaal 2.300 bezoeken aan, met 600 op de artiestenpagina en 1.700 voor de kunstwerken. De trend is licht gedaald: 60% minder bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 1.500 bezoeken. Eén smaak valt op: Gebalanceerd (Contrast) trekt 42% van de bezoeken, terwijl het slechts 6% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Thomas Duncan die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Thomas Duncan die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Braan, a Celebrated Scottish Deerhound
1.000 bezoeken · 41,7%
-
2
The Martyrdom of John Brown of Priesthill
200 bezoeken · 8,3%
-
3
Self portrait
200 bezoeken · 8,3%
-
4
George Wishart Administering the Sacrament in the Prison of the Castle of St Andrews on the Day of his Execution
100 bezoeken · 4,2%
-
5
The Brother of Ina, Dowager Duchess of Argyll, as a Boy
100 bezoeken · 4,2%
-
6
David morison
100 bezoeken · 4,2%
-
7
The waefu' heart
100 bezoeken · 4,2%
-
8
John McNeill of Colonsay and Oronsay
100 bezoeken · 4,2%
-
9
The Right Honourable Fox Maule-Ramsay
100 bezoeken · 4,2%
-
10
Alexander MacDuff of Bonhard
100 bezoeken · 4,2%
Hoe populair is de Thomas Duncan-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.200 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Thomas Duncan in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Thomas Duncan aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 76,0% | 87,5% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 8,3% |
| Gematigde luminantie | 10,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 2,0% | 4,2% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 40,0% | 29,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 20,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,0% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 89,6% | 95,8% |
| Donkere tinten | 8,3% | 0,0% |
| Neutrale kleuren | 2,1% | 4,2% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 62,0% | 45,8% |
| Gebalanceerd | 36,0% | 54,2% |
| Levendig | 2,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 50,0% | 37,5% |
| Zacht | 20,0% | 8,3% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 41,7% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 8,3% |
| Verklaring | 14,0% | 4,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 8,3% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 14,0% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 75,0% |
| Harmonieus palet | 24,0% | 0,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van Thomas Duncan zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braan, a Celebrated Scottis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| A milkmaid in a landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reverend thomas chalmers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The waefu' heart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Katherine Monro, Lady Steua… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anne Page Inviting Slender… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adam anderson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bo Peep, Portrait of a Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The entrance of prince char… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prince Charles Edward Stuar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Thomas Duncan gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Thomas Duncan eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 100 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 100 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 200 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 300 |
Thomas Duncan: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Thomas Duncan?
- Het is Braan, a Celebrated Scottish Deerhound: 1.000 bezoeken, 42% van de weergaven van Thomas Duncan. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Thomas Duncan?
- 2.300 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 600 op de artiestenpagina en 1.700 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Thomas Duncan waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Gebalanceerd (Contrast): 42% van de bezoeken voor 6% van de catalogus.