Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Couture op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Thomas Couture: de cijfers in een paar regels
Engagé volontaire et son père. (Étude pour un père et fils) is de ster: 1.700 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 17% van alle weergaven van Thomas Couture. Vervolgens komen The Romans of the Decadence en Elève américaine peignant. Samen komen de pagina van de kunstenaar (2.000 bezoeken) en de werken (9.700 bezoeken) tot een totaal van 11.700 bezoeken. De interesse stijgt, met 112% meer bezoeken tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (9.000 bezoeken). Per apparaat: apparaten (77%), telefoons (19%) en tablets (4%). De bezoeken zijn gericht op Reflectief (Emotionele toon), met 20% van de bezoeken tegenover 0% van de catalogus.
Thomas Couture: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Thomas Couture.
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Thomas Couture?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
200
Jul 2026
1.600
7.400
Aug 2026
0
800
Sep 2026
400
1.300
Wanneer worden de werken van Thomas Couture bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Thomas Couture, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Romantisch
66,7%
63,6%
Dramatisch
16,7%
20,4%
Sereniteit
16,7%
6,8%
Elegant
0,0%
9,1%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Melancholisch
83,3%
68,2%
Reflectief
0,0%
20,4%
Dramatisch
0,0%
11,4%
Zwaarmoedig
16,7%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
38,0%
41,2%
Zachte schaduw
42,0%
40,2%
Gematigde luminantie
14,0%
15,7%
Algehele helderheid: licht
6,0%
2,9%
Lichtgevend
0,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
24,0%
18,6%
Subtiel kleurgebruik
40,0%
51,0%
Gematigd zachte verzadiging
28,0%
20,6%
Duidelijke kleurkracht
8,0%
9,8%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
79,1%
81,0%
Donkere tinten
11,6%
12,6%
Neutrale kleuren
7,0%
5,3%
Monochroom
0,0%
1,1%
Natuurlijke tinten
2,3%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
46,0%
31,4%
Gebalanceerd
50,0%
64,7%
Levendig
4,0%
3,9%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
4,0%
6,9%
Zacht
22,0%
36,3%
Gebalanceerd
16,0%
14,7%
Krachtig contrast
24,0%
22,6%
Verklaring
34,0%
19,6%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
4,0%
1,0%
Zacht gemengd palet
8,0%
11,8%
Evenwichtige harmonie
8,0%
4,9%
Sterke kleurconsistentie
42,0%
46,1%
Harmonieus palet
38,0%
36,3%
Wat zijn de topstukken van Thomas Couture, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Horace and Lydia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
ADOLPHE MOREAU
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jeune Femme en Buste Les Ép…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Little Bather
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MARIE SIMONET
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Engagé volontaire et son pè…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1.200
0
300
Welke apparaten gebruikt het publiek van Thomas Couture?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
9.000
76,9%
telefoons
2.200
18,8%
tablets
500
4,3%
Welke talen spreekt het publiek van Thomas Couture?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
600
66,7%
Russisch
200
22,2%
Japans
100
11,1%
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Thomas Couture in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
Dag
Bezoeken
di 22 Sep
300
wo 23 Sep
200
do 24 Sep
200
vr 25 Sep
200
za 26 Sep
100
zo 27 Sep
300
ma 28 Sep
100
di 29 Sep
100
wo 30 Sep
100
do 1 Okt
600
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
0
zo 4 Okt
200
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
0
wo 7 Okt
0
do 8 Okt
0
vr 9 Okt
300
za 10 Okt
100
zo 11 Okt
500
ma 12 Okt
0
di 13 Okt (voorspelling)
100
wo 14 Okt (voorspelling)
100
do 15 Okt (voorspelling)
200
vr 16 Okt (voorspelling)
100
za 17 Okt (voorspelling)
0
zo 18 Okt (voorspelling)
200
ma 19 Okt (voorspelling)
0
di 20 Okt (voorspelling)
100
wo 21 Okt (voorspelling)
0
do 22 Okt (voorspelling)
100
vr 23 Okt (voorspelling)
100
za 24 Okt (voorspelling)
0
zo 25 Okt (voorspelling)
200
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
0
wo 28 Okt (voorspelling)
0
do 29 Okt (voorspelling)
100
vr 30 Okt (voorspelling)
100
za 31 Okt (voorspelling)
0
zo 1 Nov (voorspelling)
100
ma 2 Nov (voorspelling)
0
Veelgestelde vragen over Thomas Couture
Welke werken van Thomas Couture worden het meest bekeken?
Engagé volontaire et son père. (Étude pour un père et fils) eerst, met 1.700 bezoeken of 17% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Thomas Couture op ArtsDot.com?
11.700 bezoeken in twaalf maanden: 2.000 naar de artiestenpagina en 9.700 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van Thomas Couture?
Het publiek komt via apparaten (77%), telefoons (19%) en tablets (4%); apparaten is goed voor 77% van de bezoeken.
Welke werken van Thomas Couture sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
Stukken met het label Reflectief (Emotionele toon) zijn verantwoordelijk voor 20% van de bezoeken, hoewel ze slechts 0% van de catalogus beslaan.
AStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?