Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Barker op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Thomas Barker in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Interior Of A Large Cave With Figures And Animals het meest bekeken werk van Thomas Barker op ArtsDot.com: 300 weergaven, goed voor 14% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Landscape With Cattle Watering And Rustics en The Woodcutter's Family. In totaal waren er 2.500 bezoeken aan Thomas Barker: 500 aan de artiestenpagina en 2.000 aan de pagina's van individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.900 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 41% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 20% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken werken van Thomas Barker
Dit zijn de 10 werken van Thomas Barker die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Interior Of A Large Cave With Figures And Animals
300 bezoeken · 13,6%
-
2
Landscape With Cattle Watering And Rustics
200 bezoeken · 9,1%
-
3
The Woodcutter's Family
200 bezoeken · 9,1%
-
4
Shepherd Boy
100 bezoeken · 4,5%
-
5
Landscape With Figures And Cattle
100 bezoeken · 4,5%
-
6
Travellers Passing Beneath A Volcano
100 bezoeken · 4,5%
-
7
Landscape With A Waterfall
100 bezoeken · 4,5%
-
8
Mary Elizabeth Elton, Jane Octavia Elton, And Arthur Hallam Elton, With Their Dog 'rob Roy'
100 bezoeken · 4,5%
-
9
Landscape Near Sant'agata
100 bezoeken · 4,5%
-
10
A Shepherd Boy -
100 bezoeken · 4,5%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Thomas Barker per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 300 |
Hoe vaak worden de werken van Thomas Barker bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Thomas Barker?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 36,0% | 40,9% |
| Zachte schaduw | 34,0% | 13,6% |
| Gematigde luminantie | 20,0% | 40,9% |
| Algehele helderheid: licht | 10,0% | 4,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 40,0% | 31,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 26,0% | 9,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,0% | 36,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 22,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 59,5% | 47,6% |
| Donkere tinten | 13,5% | 28,6% |
| Monochroom | 10,8% | 19,1% |
| Neutrale kleuren | 16,2% | 4,8% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 48,0% | 31,8% |
| Gebalanceerd | 48,0% | 50,0% |
| Levendig | 4,0% | 18,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 24,0% | 36,4% |
| Zacht | 8,0% | 4,5% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 4,5% |
| Krachtig contrast | 6,0% | 13,6% |
| Verklaring | 50,0% | 40,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,0% | 4,5% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 4,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 52,0% | 54,5% |
| Harmonieus palet | 26,0% | 36,4% |
Welke werken van Thomas Barker worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Getting in Clover: Noon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bride Of Death | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shepherd Boys and Dog Shelt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gleaner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Fancy Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View In Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Young Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Rembrandt's Self Portrait A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Thomas Barker?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken krijgt Thomas Barker per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 100 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 100 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Thomas Barker op ArtsDot.com
Welke werken van Thomas Barker zijn het populairst?
- Interior Of A Large Cave With Figures And Animals is het populairste werk met 300 weergaven (14% van alle weergaven van Thomas Barker). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Thomas Barker op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Thomas Barker 2.500 bezoeken: 500 op de artiestenpagina en 2.000 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Thomas Barker de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 41% van de bezoeken, tegenover 20% van de catalogus van de kunstenaar.