Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van William Daniell op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
William Daniell: de cijfers in een paar regels
Eddystone Lighthouse, During a Storm is de ster: 200 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 7% van alle weergaven van William Daniell. Vervolgens komen A State Procession In India en Old Court House And Writers Building. Samen komen de pagina van de kunstenaar (1.900 bezoeken) en de werken (2.300 bezoeken) tot een totaal van 4.200 bezoeken. De interesse stijgt, met 300% meer bezoeken tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (3.200 bezoeken). Per apparaat: apparaten (81%), telefoons (17%) en tablets (2%). De bezoeken zijn gericht op Zachte schaduw (Lichtsterkte), met 26% van de bezoeken tegenover 14% van de catalogus.
William Daniell: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van William Daniell.
-
1
Eddystone Lighthouse, During a Storm
200 bezoeken · 7,4%
-
2
A State Procession In India
200 bezoeken · 7,4%
-
3
Old Court House And Writers Building
200 bezoeken · 7,4%
-
4
Village Jogiana, Near Duggada, Kotdwar, Uttarakhand
200 bezoeken · 7,4%
-
5
Deer In A Wooded Landscape
200 bezoeken · 7,4%
-
6
Ousoor In The Mysore
200 bezoeken · 7,4%
-
7
Select views of Windsor Castle Windsor Castle from the north west. The quadrangle, Windsor Castle. Windsor Castle from Eton. South east view of Windsor Castle. Windsor Castle from near the Brocas Meadow. Windsor Castle from the Brocas Meadow. View fr....
100 bezoeken · 3,7%
-
8
Landing on the Beach at Madras, India
100 bezoeken · 3,7%
-
9
Egg Boats off Macao, China
100 bezoeken · 3,7%
-
10
The Mast House and Brunswick Dock at Blackwall, 1803
100 bezoeken · 3,7%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van William Daniell?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.200 | 2.000 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 500 | 300 |
Wanneer worden de werken van William Daniell bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van William Daniell, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,0% | 11,1% |
| Zachte schaduw | 14,0% | 25,9% |
| Gematigde luminantie | 24,0% | 14,8% |
| Algehele helderheid: licht | 50,0% | 33,3% |
| Lichtgevend | 10,0% | 14,8% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 44,0% | 25,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,0% | 51,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,0% | 18,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 3,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 74,5% | 66,7% |
| Aardse tinten | 19,1% | 29,2% |
| Donkere tinten | 4,3% | 4,2% |
| Monochroom | 2,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 28,0% | 29,6% |
| Gebalanceerd | 64,0% | 63,0% |
| Levendig | 8,0% | 7,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 16,0% | 14,8% |
| Zacht | 14,0% | 14,8% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 14,8% |
| Krachtig contrast | 8,0% | 14,8% |
| Verklaring | 46,0% | 40,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,0% | 11,1% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 11,1% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,0% | 22,2% |
| Harmonieus palet | 54,0% | 55,6% |
Wat zijn de topstukken van William Daniell, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A State Procession In India | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Select views of Windsor Cas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dunford Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer In A Wooded Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Ruins Of The Naurattan, Sas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Long Walk, Windsor Cast… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banquet At Guildhall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Excavated Temple on Island | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape In Northern India | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Arundel Castle From… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruikt het publiek van William Daniell?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.400 | 81,0% |
| telefoons | 700 | 16,7% |
| tablets | 100 | 2,4% |
Welke talen spreekt het publiek van William Daniell?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Arabisch | 200 | 33,3% |
| Grieks | 200 | 33,3% |
| Engels | 100 | 16,7% |
| Chinese | 100 | 16,7% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan William Daniell in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 200 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 200 |
| di 29 Sep | 200 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over William Daniell
Welke werken van William Daniell worden het meest bekeken?
- Eddystone Lighthouse, During a Storm eerst, met 200 bezoeken of 7% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van William Daniell op ArtsDot.com?
- 4.200 bezoeken in twaalf maanden: 1.900 naar de artiestenpagina en 2.300 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van William Daniell?
- Het publiek komt via apparaten (81%), telefoons (17%) en tablets (2%); apparaten is goed voor 81% van de bezoeken.
Welke werken van William Daniell sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Zachte schaduw (Lichtsterkte) zijn verantwoordelijk voor 26% van de bezoeken, hoewel ze slechts 14% van de catalogus beslaan.