Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Theodoros Ralli op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Theodoros Ralli
Mensen bekijken The Offering vaker dan welk ander werk van Theodoros Ralli dan ook: 200 bezoeken in twaalf maanden, of 17% van alles wat bekeken is. The Laundress en Flirtation maken het podium compleet. Theodoros Ralli trok in totaal 1.600 bezoeken aan, met 600 op de artiestenpagina en 1.000 voor de kunstwerken. De trend is licht gedaald: 67% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 1.200 bezoeken. Eén smaak valt op: Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) trekt 17% van de bezoeken, terwijl het slechts 9% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Theodoros Ralli die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Theodoros Ralli die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
The Offering
200 bezoeken · 16,7%
-
2
The Laundress
200 bezoeken · 16,7%
-
3
Flirtation
100 bezoeken · 8,3%
-
4
Sleeping Concubine
100 bezoeken · 8,3%
-
5
Reclining nude
100 bezoeken · 8,3%
-
6
In the Mosque
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Marionettes in the Harem, 1881
100 bezoeken · 8,3%
-
8
at the bath
100 bezoeken · 8,3%
-
9
La Sentinelle
100 bezoeken · 8,3%
-
10
An Eastern Guard
100 bezoeken · 8,3%
Hoe populair is de Theodoros Ralli-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Theodoros Ralli in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Theodoros Ralli aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 21,7% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 43,5% | 50,0% |
| Gematigde luminantie | 26,1% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 8,7% | 16,7% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 26,1% | 16,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 43,5% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,1% | 25,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,3% | 8,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 86,4% | 80,0% |
| Neutrale kleuren | 9,1% | 10,0% |
| Metallic tinten | 4,5% | 10,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 21,7% | 8,3% |
| Gebalanceerd | 69,6% | 75,0% |
| Levendig | 8,7% | 16,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,7% | 8,3% |
| Zacht | 21,7% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 4,3% | 8,3% |
| Krachtig contrast | 34,8% | 33,3% |
| Verklaring | 30,4% | 25,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,3% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 17,4% | 25,0% |
| Evenwichtige harmonie | 4,3% | 8,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 60,9% | 58,3% |
| Harmonieus palet | 13,0% | 8,3% |
Hoe verhouden de populairste werken van Theodoros Ralli zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holy Friday (La Vestale Chr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy Friday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marionettes in the Harem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Kiss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Captive (Turkish Plunde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Mosque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eavesdropping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sleeping Concubine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In the Mosque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Holy Friday, Greece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Theodoros Ralli gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 100 | 50,0% |
| Engels | 100 | 50,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Theodoros Ralli eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 200 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Theodoros Ralli: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Theodoros Ralli?
- Het is The Offering: 200 bezoeken, 17% van de weergaven van Theodoros Ralli. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Theodoros Ralli?
- 1.600 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 600 op de artiestenpagina en 1.000 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Theodoros Ralli waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 17% van de bezoeken voor 9% van de catalogus.