Su Xin Ping Populariteit & bezoekersstatistieken

1954

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Su Xin Ping op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Su Xin Ping in een oogopslag

In de afgelopen twaalf maanden was Tosting No.32 het meest bekeken werk van Su Xin Ping op ArtsDot.com: 100 weergaven, goed voor 17% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Landscape No.5 en Tosting No.23. In totaal waren er 900 bezoeken aan Su Xin Ping: 600 aan de artiestenpagina en 300 aan de pagina's van individuele werken. De aandacht nam iets af: het aantal bezoeken daalde met 100% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 800 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Verklaring (Contrast): 83% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 53% van de catalogus van de kunstenaar vormen.

De 6 meest bekeken werken van Su Xin Ping

Dit zijn de 6 werken van Su Xin Ping die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.

  1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 bezoeken · 16,7%
  2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 bezoeken · 16,7%
  3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 bezoeken · 16,7%
  4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 bezoeken · 16,7%
  5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 bezoeken · 16,7%
  6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 bezoeken · 16,7%

Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Su Xin Ping per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Bekijk de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 2026600200
Aug 20260100
Sep 202600

Hoe vaak worden de werken van Su Xin Ping bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke werken van Su Xin Ping worden maandelijks het meest bekeken?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Bekijk de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Tosting No.25000000000000
Landscape No.5000000000000
Tosting No.3200000000010000
Tosting No.2300000000010000
Tosting No.27000000000000
Tosting No.30000000000000
Tosting No.26000000000000
Landscape No.11000000000000
Landscape No.1200000000001000
Landscape No.9000000000000

Welke talen spreken de bezoekers van Su Xin Ping?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Bekijk de cijfers
TaalBezoekenDelen
Deens100100,0%

Hoeveel bezoeken krijgt Su Xin Ping per dag, en wat is de volgende stap?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Bekijk de cijfers
DagBezoeken
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt100
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt0
do 15 Okt0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)100
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)200
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)200
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0
do 5 Nov (voorspelling)0

Vragen over Su Xin Ping op ArtsDot.com

Welke werken van Su Xin Ping zijn het populairst?

Tosting No.32 is het populairste werk met 100 weergaven (17% van alle weergaven van Su Xin Ping). De bovenstaande ranglijst bevat de 6 meest bekeken werken.

Hoeveel mensen bekijken Su Xin Ping op ArtsDot.com?

In de afgelopen twaalf maanden ontving Su Xin Ping 900 bezoeken: 600 op de artiestenpagina en 300 op de pagina's van individuele werken.

Welke soort werken geven de bezoekers van Su Xin Ping de voorkeur?

Ze geven de voorkeur aan Verklaring (Contrast): 83% van de bezoeken, tegenover 53% van de catalogus van de kunstenaar.