Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Stephen Chaplin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Stephen Chaplin in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940 het meest bekeken werk van Stephen Chaplin op ArtsDot.com: 200 weergaven, goed voor 6% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940 en Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939. In totaal waren er 4.400 bezoeken aan Stephen Chaplin: 1.900 aan de artiestenpagina en 2.500 aan de pagina's van individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 3.500 bezoeken. Mensen browsen op apparaten (84%) en telefoons (16%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging): 45% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 26% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken werken van Stephen Chaplin
Dit zijn de 10 werken van Stephen Chaplin die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940, 2004
200 bezoeken · 6,1%
-
2
The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940, 2006
200 bezoeken · 6,1%
-
3
Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939, 2004
200 bezoeken · 6,1%
-
4
Enterprise Way and Causeway, SW18, 2002
200 bezoeken · 6,1%
-
5
Hunterian Images (panel 1 of 4)
200 bezoeken · 6,1%
-
6
In Memoriam The Instant Death Of Three Aviators, 1940–1941, 2006
100 bezoeken · 3,0%
-
7
They're Turning Back, 2005
100 bezoeken · 3,0%
-
8
Peter Hammetts Trench A V1 Falls Nearby, Summer 1944, 2006
100 bezoeken · 3,0%
-
9
Treatment in Minors, 2003 (detail) (a set of 7 progress paintings, panel 1 of 7), 2003
100 bezoeken · 3,0%
-
10
1930s Houses and Orpington Bypass, 2003
100 bezoeken · 3,0%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Stephen Chaplin per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1.200 | 2.300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 600 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Stephen Chaplin bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Stephen Chaplin?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,0% | 6,1% |
| Zachte schaduw | 30,0% | 36,4% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 21,2% |
| Algehele helderheid: licht | 26,0% | 36,4% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 28,0% | 21,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 24,0% | 15,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,0% | 18,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 26,0% | 45,5% |
| Levendige kleur | 4,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 35,0% | 42,9% |
| Neutrale kleuren | 35,0% | 28,6% |
| Aardse tinten | 30,0% | 28,6% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 30,0% | 27,3% |
| Gebalanceerd | 42,0% | 36,4% |
| Levendig | 28,0% | 36,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,0% | 6,1% |
| Zacht | 22,0% | 18,2% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 6,1% |
| Krachtig contrast | 12,0% | 15,2% |
| Verklaring | 46,0% | 54,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 42,0% | 30,3% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 12,1% |
| Evenwichtige harmonie | 8,0% | 6,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 12,0% | 21,2% |
| Harmonieus palet | 26,0% | 30,3% |
Welke werken van Stephen Chaplin worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Crofton Entrance to Orp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Depart… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Arriva… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Declaration of War, 3 Septe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peter Hammetts Trench A V1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| In Memoriam The Instant Dea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hunterian Images (panel 2 o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Mary Cray from Sevenoaks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Edge of Orpington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| College of Further Education | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Stephen Chaplin?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.700 | 84,1% |
| telefoons | 700 | 15,9% |
Welke talen spreken de bezoekers van Stephen Chaplin?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 500 | 71,4% |
| Tsjechisch | 100 | 14,3% |
| Nederlands | 100 | 14,3% |
Hoeveel bezoeken krijgt Stephen Chaplin per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 100 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 700 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 100 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 800 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 1.000 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 1.200 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 200 |
Vragen over Stephen Chaplin op ArtsDot.com
Welke werken van Stephen Chaplin zijn het populairst?
- Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940 is het populairste werk met 200 weergaven (6% van alle weergaven van Stephen Chaplin). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Stephen Chaplin op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Stephen Chaplin 4.400 bezoeken: 1.900 op de artiestenpagina en 2.500 op de pagina's van individuele werken.
Op welke apparaten surfen de bezoekers van Stephen Chaplin?
- Voornamelijk via apparaten (84%) en telefoons (16%): 84% van de bezoeken komt van apparaten.
Welke soort werken geven de bezoekers van Stephen Chaplin de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging): 45% van de bezoeken, tegenover 26% van de catalogus van de kunstenaar.