Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Samuel Howitt op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Samuel Howitt: de cijfers in een paar regels
Oriental Field Sports is de ster: 100 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 11% van alle weergaven van Samuel Howitt. Vervolgens komen Oriental Field Sports Par Henri Merke en A Rough Pheasant Shoot; And A Hare Shoot. Samen komen de pagina van de kunstenaar (900 bezoeken) en de werken (700 bezoeken) tot een totaal van 1.600 bezoeken. Beste maand: Jul 2026 (1.300 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Verklaring (Contrast), met 44% van de bezoeken tegenover 20% van de catalogus.
Samuel Howitt: 9 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Samuel Howitt.
-
1
Oriental Field Sports
100 bezoeken · 11,1%
-
2
Oriental Field Sports Par Henri Merke
100 bezoeken · 11,1%
-
3
A Rough Pheasant Shoot; And A Hare Shoot
100 bezoeken · 11,1%
-
4
Gone To Ground
100 bezoeken · 11,1%
-
5
The Chase After The Hog; And The Hog At Bay
100 bezoeken · 11,1%
-
6
Lion And Leopard
100 bezoeken · 11,1%
-
7
Figures Seated On A Bank Waving To The Passing Stage Coach
100 bezoeken · 11,1%
-
8
Orme's Collection Of British Field Sports
100 bezoeken · 11,1%
-
9
Studi of Shark
100 bezoeken · 11,1%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Samuel Howitt?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 300 | 0 |
Wanneer worden de werken van Samuel Howitt bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Samuel Howitt, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 5,0% | 11,1% |
| Zachte schaduw | 5,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 30,0% | 44,4% |
| Algehele helderheid: licht | 55,0% | 33,3% |
| Lichtgevend | 5,0% | 11,1% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 20,0% | 11,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 50,0% | 66,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,0% | 22,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 10,0% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 75,0% | 77,8% |
| Levendig | 15,0% | 11,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 20,0% | 11,1% |
| Zacht | 30,0% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 11,1% |
| Verklaring | 20,0% | 44,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 17,5% | 11,1% |
| Harmonieus palet | 82,5% | 88,9% |
Wat zijn de topstukken van Samuel Howitt, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Persian Cat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oriental Field Sports - Eig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coaches And Horses Before T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Accurate Description Of The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huntsmen And Dogs Shooting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orienal Field Sports; Being… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Studi of Shark | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untiteled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orme's Collection Of Britis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Oriental Field Sports - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Samuel Howitt?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 500 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Samuel Howitt in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 100 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 200 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Samuel Howitt
Welke werken van Samuel Howitt worden het meest bekeken?
- Oriental Field Sports eerst, met 100 bezoeken of 11% van de weergaven. 9 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Samuel Howitt op ArtsDot.com?
- 1.600 bezoeken in twaalf maanden: 900 naar de artiestenpagina en 700 naar de werken.
Welke werken van Samuel Howitt sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Verklaring (Contrast) zijn verantwoordelijk voor 44% van de bezoeken, hoewel ze slechts 20% van de catalogus beslaan.