Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Rubens Peale op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Rubens Peale in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Still life of Apples,Grapes and Pears het meest bekeken werk van Rubens Peale op ArtsDot.com: 300 weergaven, goed voor 30% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Basket of Peaches with Ostrich Egg and Cream Pitcher en Still Life with Grapes, Watermelon, and Peaches. In totaal waren er 1.900 bezoeken aan Rubens Peale: 900 aan de artiestenpagina en 1.000 aan de pagina's van individuele werken. De aandacht neemt toe: het aantal bezoeken steeg met 100% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 1.600 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Gebalanceerd (Contrast): 40% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 12% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 7 meest bekeken werken van Rubens Peale
Dit zijn de 7 werken van Rubens Peale die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Still life of Apples,Grapes and Pears
300 bezoeken · 30,0%
-
2
Basket of Peaches with Ostrich Egg and Cream Pitcher
200 bezoeken · 20,0%
-
3
Still Life with Grapes, Watermelon, and Peaches, 1863
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Wedding Cake, Wine, Almonds, and Raisins, 1860
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Cake and Wine Glass
100 bezoeken · 10,0%
-
6
Still Life With Crystal Compote
100 bezoeken · 10,0%
-
7
From Nature in the Garden
100 bezoeken · 10,0%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Rubens Peale per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Rubens Peale bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Rubens Peale?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 56,2% | 80,0% |
| Zachte schaduw | 18,8% | 10,0% |
| Gematigde luminantie | 25,0% | 10,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 12,5% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 50,0% | 70,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 37,5% | 30,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 25,0% | 40,0% |
| Gebalanceerd | 75,0% | 60,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 25,0% | 10,0% |
| Gebalanceerd | 12,5% | 40,0% |
| Krachtig contrast | 37,5% | 40,0% |
| Verklaring | 25,0% | 10,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 18,8% | 30,0% |
| Zacht gemengd palet | 6,2% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 6,2% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 50,0% |
| Harmonieus palet | 18,8% | 20,0% |
Welke werken van Rubens Peale worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Two Ruffed Grouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Grapes, Wat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life of Apples,Grapes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Still Life SilverBasket of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Partridges in a Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cake and Wine Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Quail in Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Crystal Com… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Still Life with Watermelon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Rubens Peale?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 66,7% |
| Japans | 100 | 33,3% |
Hoeveel bezoeken krijgt Rubens Peale per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Rubens Peale op ArtsDot.com
Welke werken van Rubens Peale zijn het populairst?
- Still life of Apples,Grapes and Pears is het populairste werk met 300 weergaven (30% van alle weergaven van Rubens Peale). De bovenstaande ranglijst bevat de 7 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Rubens Peale op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Rubens Peale 1.900 bezoeken: 900 op de artiestenpagina en 1.000 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Rubens Peale de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Gebalanceerd (Contrast): 40% van de bezoeken, tegenover 12% van de catalogus van de kunstenaar.