Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Rowland Langmaid op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Rowland Langmaid
Mensen bekijken Admiral Andrew Browne Cunningham (1883–1963) vaker dan welk ander werk van Rowland Langmaid dan ook: 400 bezoeken in twaalf maanden, of 19% van alles wat bekeken is. Warships at Sea en Landing at Sicily, 10 July 1943 maken het podium compleet. Rowland Langmaid trok in totaal 2.700 bezoeken aan, met 800 op de artiestenpagina en 1.900 voor de kunstwerken. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 2.500 bezoeken. Eén smaak valt op: Gematigde luminantie (Lichtsterkte) trekt 57% van de bezoeken, terwijl het slechts 30% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Rowland Langmaid die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Rowland Langmaid die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Admiral Andrew Browne Cunningham (1883–1963), 1942
400 bezoeken · 19,0%
-
2
Warships at Sea, 1945
200 bezoeken · 9,5%
-
3
Landing at Sicily, 10 July 1943, 1943
200 bezoeken · 9,5%
-
4
HMS' Lanner' and 'Salvia' under Bomb Attack in Suda Bay, 1941
200 bezoeken · 9,5%
-
5
Destroyer Attacking the 'Littorio', 1945
100 bezoeken · 4,8%
-
6
HMS 'Malaya' Refuelling Destroyers at Sea, 1944
100 bezoeken · 4,8%
-
7
Bombardment of Bardia by HMS 'Barham', 1945
100 bezoeken · 4,8%
-
8
Dawn, Action Stations, Malta, 1945
100 bezoeken · 4,8%
-
9
HM The King Leaves for Normandy in HMS 'Arethusa', 16 June 1944
100 bezoeken · 4,8%
-
10
Force H off Gibraltar, 1940, 1940
100 bezoeken · 4,8%
Hoe populair is de Rowland Langmaid-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 800 | 1.700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Rowland Langmaid in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Rowland Langmaid aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,1% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 6,1% | 4,8% |
| Gematigde luminantie | 30,3% | 57,1% |
| Algehele helderheid: licht | 54,5% | 38,1% |
| Lichtgevend | 3,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 75,8% | 81,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 24,2% | 19,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 84,0% | 71,4% |
| Aardse tinten | 4,0% | 28,6% |
| Monochroom | 12,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 51,5% | 47,6% |
| Gebalanceerd | 48,5% | 52,4% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 42,4% | 19,1% |
| Zacht | 36,4% | 42,9% |
| Gebalanceerd | 15,2% | 19,1% |
| Krachtig contrast | 3,0% | 0,0% |
| Verklaring | 3,0% | 19,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 27,3% | 33,3% |
| Zacht gemengd palet | 9,1% | 4,8% |
| Evenwichtige harmonie | 12,1% | 4,8% |
| Sterke kleurconsistentie | 39,4% | 57,1% |
| Harmonieus palet | 12,1% | 0,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van Rowland Langmaid zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HMS 'Manchester' and Other… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Admiral Andrew Browne Cunni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 | 0 |
| HMS 'Dido', 'Ajax' and 'Ori… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matapan Phase 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bombardment of Bardia by HM… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Matapan, 30 A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Warships at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Destroyer Attacking the 'Li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Malta Convoy Goes Throu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Off 'Mike' Beach from the K… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Rowland Langmaid gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Rowland Langmaid eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Rowland Langmaid: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Rowland Langmaid?
- Het is Admiral Andrew Browne Cunningham (1883–1963): 400 bezoeken, 19% van de weergaven van Rowland Langmaid. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Rowland Langmaid?
- 2.700 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 800 op de artiestenpagina en 1.900 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Rowland Langmaid waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 57% van de bezoeken voor 30% van de catalogus.