Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Rose Maynard Barton op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Rose Maynard Barton: de cijfers in een paar regels
Emperor Penguins is de ster: 200 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 7% van alle weergaven van Rose Maynard Barton. Vervolgens komen London Street Scene en Relieving [the] Guard. Samen komen de pagina van de kunstenaar (300 bezoeken) en de werken (2.700 bezoeken) tot een totaal van 3.000 bezoeken. Beste maand: Jul 2026 (2.500 bezoeken). Per apparaat: apparaten (97%) en telefoons (3%). De bezoeken zijn gericht op Gedempt (Kleurverzadiging), met 68% van de bezoeken tegenover 44% van de catalogus.
Rose Maynard Barton: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Rose Maynard Barton.
-
1
Emperor Penguins
200 bezoeken · 7,1%
-
2
London Street Scene
200 bezoeken · 7,1%
-
3
Relieving [the] Guard
200 bezoeken · 7,1%
-
4
A View Of Butt Bridge
200 bezoeken · 7,1%
-
5
Raindrops On Fuchsia
100 bezoeken · 3,6%
-
6
Cobbler's Shop In Lancelot Place
100 bezoeken · 3,6%
-
7
Molly
100 bezoeken · 3,6%
-
8
A Sunny Cornfield
100 bezoeken · 3,6%
-
9
Village Scene
100 bezoeken · 3,6%
-
10
Wallflowers
100 bezoeken · 3,6%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Rose Maynard Barton?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 100 | 2.400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Wanneer worden de werken van Rose Maynard Barton bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Rose Maynard Barton, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 3,6% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 3,6% |
| Gematigde luminantie | 36,0% | 42,9% |
| Algehele helderheid: licht | 38,0% | 46,4% |
| Lichtgevend | 10,0% | 3,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 44,0% | 67,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 24,0% | 14,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,0% | 14,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 3,6% |
| Levendige kleur | 2,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 71,4% | 83,3% |
| Aardse tinten | 16,7% | 12,5% |
| Donkere tinten | 9,5% | 4,2% |
| Monochroom | 2,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 26,0% | 42,9% |
| Gebalanceerd | 60,0% | 50,0% |
| Levendig | 14,0% | 7,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 14,0% | 0,0% |
| Zacht | 44,0% | 46,4% |
| Gebalanceerd | 22,0% | 21,4% |
| Krachtig contrast | 14,0% | 17,9% |
| Verklaring | 6,0% | 14,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 22,0% | 14,3% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 7,1% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 17,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,0% | 50,0% |
| Harmonieus palet | 30,0% | 10,7% |
Wat zijn de topstukken van Rose Maynard Barton, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Doorway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sunny Cornfield | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Chelsea Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hyde Park in May | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St George's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Relieving | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Hospital Kilmainham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marching Band And Crowd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A London Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View Of Butt Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruikt het publiek van Rose Maynard Barton?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.900 | 96,7% |
| telefoons | 100 | 3,3% |
Welke talen spreekt het publiek van Rose Maynard Barton?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Rose Maynard Barton in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 100 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 200 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 200 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 200 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 200 |
Veelgestelde vragen over Rose Maynard Barton
Welke werken van Rose Maynard Barton worden het meest bekeken?
- Emperor Penguins eerst, met 200 bezoeken of 7% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Rose Maynard Barton op ArtsDot.com?
- 3.000 bezoeken in twaalf maanden: 300 naar de artiestenpagina en 2.700 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van Rose Maynard Barton?
- Het publiek komt via apparaten (97%) en telefoons (3%); apparaten is goed voor 97% van de bezoeken.
Welke werken van Rose Maynard Barton sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Gedempt (Kleurverzadiging) zijn verantwoordelijk voor 68% van de bezoeken, hoewel ze slechts 44% van de catalogus beslaan.