Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Rockwell Kent op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Rockwell Kent
Mensen bekijken The Trapper vaker dan welk ander werk van Rockwell Kent dan ook: 1.500 bezoeken in twaalf maanden, of 36% van alles wat bekeken is. Flame en Blackhead, Monhegan Island, Maine maken het podium compleet. Rockwell Kent trok in totaal 3.700 bezoeken aan, met 300 op de artiestenpagina en 3.400 voor de kunstwerken. De trend is stijgend: 150% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 2.900 bezoeken. Bezoeken verdeeld over apparaten (62%) en telefoons (38%). Eén smaak valt op: Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie) trekt 40% van de bezoeken, terwijl het slechts 10% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Rockwell Kent die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Rockwell Kent die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
The Trapper, 1921
1.500 bezoeken · 35,7%
-
2
Flame
500 bezoeken · 11,9%
-
3
Blackhead, Monhegan Island, Maine
200 bezoeken · 4,8%
-
4
Wilderness
200 bezoeken · 4,8%
-
5
Late Afternoon, 1962
100 bezoeken · 2,4%
-
6
Fishermen
100 bezoeken · 2,4%
-
7
Snow Fields
100 bezoeken · 2,4%
-
8
Bear Glacier - Alaska
100 bezoeken · 2,4%
-
9
Adirondack Farm, Summer
100 bezoeken · 2,4%
-
10
Child
100 bezoeken · 2,4%
Hoe populair is de Rockwell Kent-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 2.700 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Rockwell Kent in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Rockwell Kent aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 2,4% |
| Zachte schaduw | 24,0% | 9,5% |
| Gematigde luminantie | 28,0% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 30,0% | 52,4% |
| Lichtgevend | 10,0% | 2,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 60,0% | 47,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 20,0% | 4,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 42,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 4,8% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 58,8% | 80,7% |
| Aardse tinten | 35,3% | 16,1% |
| Donkere tinten | 2,9% | 3,2% |
| Pasteltinten | 2,9% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 44,0% | 42,9% |
| Gebalanceerd | 46,0% | 54,8% |
| Levendig | 10,0% | 2,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 0,0% |
| Zacht | 18,0% | 4,8% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 9,5% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 42,9% |
| Verklaring | 46,0% | 42,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,0% | 23,8% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 11,9% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 40,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 16,0% | 9,5% |
| Harmonieus palet | 44,0% | 14,3% |
Hoe verhouden de populairste werken van Rockwell Kent zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Late Afternoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Trapper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.200 | 0 | 0 |
| Blackhead, Monhegan Island,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Toilers Of The Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dublin Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ancient Elm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prometheus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Men And Mountains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wilderness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
Telefoons, tablets of computers: hoe wordt Rockwell Kent bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.300 | 62,2% |
| telefoons | 1.400 | 37,8% |
In welke talen wordt Rockwell Kent gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 200 | 100,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Rockwell Kent eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 500 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 200 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Rockwell Kent: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Rockwell Kent?
- Het is The Trapper: 1.500 bezoeken, 36% van de weergaven van Rockwell Kent. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Rockwell Kent?
- 3.700 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 300 op de artiestenpagina en 3.400 op de individuele werken.
Bekijken mensen Rockwell Kent op een telefoon of op een computer?
- Beide: bezoeken verdeeld over apparaten (62%) en telefoons (38%); apparaten loopt voor met 62%.
Is er een bepaald type werk van Rockwell Kent waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie): 40% van de bezoeken voor 10% van de catalogus.