Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Robert Tatin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Robert Tatin: de cijfers in een paar regels
Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches is de ster: 400 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 8% van alle weergaven van Robert Tatin. Vervolgens komen Arcane VI en La Belle Epoque. Samen komen de pagina van de kunstenaar (1.300 bezoeken) en de werken (3.600 bezoeken) tot een totaal van 4.900 bezoeken. De interesse stijgt, met 200% meer bezoeken tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Jul 2026 (3.200 bezoeken). Per apparaat: apparaten (65%), telefoons (33%) en tablets (2%). De bezoeken zijn gericht op Zachte schaduw (Lichtsterkte), met 73% van de bezoeken tegenover 56% van de catalogus.
Robert Tatin: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Robert Tatin.
-
1
Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches
400 bezoeken · 7,8%
-
2
Arcane VI
400 bezoeken · 7,8%
-
3
La Belle Epoque
400 bezoeken · 7,8%
-
4
Les Mystères de la Femme
300 bezoeken · 5,9%
-
5
Coup de Tête
300 bezoeken · 5,9%
-
6
Sinaï ou Fleur de Lys
300 bezoeken · 5,9%
-
7
Lunaison
200 bezoeken · 3,9%
-
8
Maryvonne Fille de Lune
200 bezoeken · 3,9%
-
9
Le Cirque
200 bezoeken · 3,9%
-
10
Men Dü
200 bezoeken · 3,9%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Robert Tatin?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 2.700 |
| Aug 2026 | 200 | 700 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 400 | 200 |
Wanneer worden de werken van Robert Tatin bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Robert Tatin, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 12,0% | 5,9% |
| Zachte schaduw | 56,0% | 72,5% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 21,6% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 46,0% | 41,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 28,0% | 35,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 24,0% | 23,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 91,4% | 89,3% |
| Donkere tinten | 2,9% | 7,1% |
| Neutrale kleuren | 5,7% | 3,6% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 46,0% | 45,1% |
| Gebalanceerd | 50,0% | 54,9% |
| Levendig | 4,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 2,0% |
| Zacht | 12,0% | 13,7% |
| Gebalanceerd | 18,0% | 11,8% |
| Krachtig contrast | 32,0% | 37,2% |
| Verklaring | 32,0% | 35,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 50,0% | 43,1% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 7,8% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 13,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 22,0% | 29,4% |
| Harmonieus palet | 8,0% | 5,9% |
Wat zijn de topstukken van Robert Tatin, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Les Mystères de la Femme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Le Cirque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maryvonne Fille de Lune | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Arcane VI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Centaure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Jean de Luz Porte Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carnaval de Rio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Café de Flore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruikt het publiek van Robert Tatin?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.200 | 65,3% |
| telefoons | 1.600 | 32,7% |
| tablets | 100 | 2,0% |
Welke talen spreekt het publiek van Robert Tatin?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 300 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Robert Tatin in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 100 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 100 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 1.000 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 200 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Robert Tatin
Welke werken van Robert Tatin worden het meest bekeken?
- Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches eerst, met 400 bezoeken of 8% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Robert Tatin op ArtsDot.com?
- 4.900 bezoeken in twaalf maanden: 1.300 naar de artiestenpagina en 3.600 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van Robert Tatin?
- Het publiek komt via apparaten (65%), telefoons (33%) en tablets (2%); apparaten is goed voor 65% van de bezoeken.
Welke werken van Robert Tatin sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Zachte schaduw (Lichtsterkte) zijn verantwoordelijk voor 73% van de bezoeken, hoewel ze slechts 56% van de catalogus beslaan.