Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Rafaël op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Rafaël in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was De School van Athene het meest bekeken werk van Rafaël op ArtsDot.com: 35.000 weergaven, goed voor 10% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Raphael en Madonna della Seggiola. In totaal waren er 404.800 bezoeken aan Rafaël: 76.300 aan de artiestenpagina en 328.500 aan de pagina's van individuele werken. De aandacht nam iets af: het aantal bezoeken daalde met 35% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 216.600 bezoeken. Mensen lezen over Rafaël in Engels (43%), Russisch (10%) en Spaans (9%). Bezoekers komen voornamelijk uit Verenigde Staten van Amerika (15%), Duitsland (8%) en Rusland (8%). Mensen browsen op apparaten (58%), telefoons (38%) en tablets (4%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 30% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 13% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken werken van Rafaël
Dit zijn de 10 werken van Rafaël die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Rafaël per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
400
7.000
Jul 2026
21.300
195.300
Aug 2026
24.700
85.000
Sep 2026
29.900
41.200
Hoe vaak worden de werken van Rafaël bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Rafaël?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
18,4%
33,1%
Elegant
36,7%
30,0%
Etherisch
4,1%
17,2%
Dramatisch
12,2%
7,1%
Klassiek
12,2%
5,8%
Sereniteit
12,2%
3,6%
Romantisch
0,0%
1,4%
Inspirerend
2,0%
1,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Spiritueel
14,3%
28,8%
Reflectief
30,6%
25,3%
Sereniteit
28,6%
16,0%
Sereniteit
10,2%
7,6%
Troostend
0,0%
7,7%
Dramatisch
8,2%
3,5%
Romantisch
2,0%
3,0%
Melancholisch
0,0%
2,7%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
22,0%
9,4%
Zachte schaduw
40,0%
34,5%
Gematigde luminantie
32,0%
38,9%
Algehele helderheid: licht
6,0%
16,4%
Lichtgevend
0,0%
0,9%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
22,0%
8,3%
Subtiel kleurgebruik
48,0%
60,7%
Gematigd zachte verzadiging
18,0%
22,8%
Duidelijke kleurkracht
12,0%
8,2%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
74,5%
63,2%
Neutrale kleuren
12,8%
30,2%
Donkere tinten
12,8%
5,7%
Monochroom
0,0%
0,4%
Pasteltinten
0,0%
0,3%
Warme tinten
0,0%
0,2%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
26,0%
13,9%
Gebalanceerd
62,0%
77,5%
Levendig
12,0%
8,6%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
2,0%
2,4%
Zacht
6,0%
4,9%
Gebalanceerd
6,0%
5,0%
Krachtig contrast
24,0%
21,4%
Verklaring
62,0%
66,4%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
18,0%
17,6%
Zacht gemengd palet
8,0%
15,4%
Evenwichtige harmonie
14,0%
12,6%
Sterke kleurconsistentie
50,0%
48,8%
Harmonieus palet
10,0%
5,6%
Welke werken van Rafaël worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
De School van Athene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9.700
11.900
8.800
Raphael
0
0
0
0
0
0
0
0
200
9.600
17.100
3.700
Portret van Bindo Altoviti
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2.300
1.200
500
De Alba Madonna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
1.000
300
Madonna en Kind (De Tempi M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2.000
1.400
100
St. George en de Draak
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
700
Het Huwelijk van Maria
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3.400
1.900
300
De Transfiguratie
0
0
0
0
0
0
0
0
300
7.400
3.200
700
La belle jardinière
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3.000
3.600
300
Madonna del Prato
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3.700
2.700
1.400
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Rafaël?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
234.800
58,0%
telefoons
154.500
38,2%
tablets
15.500
3,8%
Welke talen spreken de bezoekers van Rafaël?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
13.500
42,6%
Russisch
3.200
10,1%
Spaans
2.800
8,8%
Koreaans
1.700
5,4%
Portugees
1.100
3,5%
Zweeds
1.100
3,5%
Duits
900
2,8%
Servisch
900
2,8%
Arabisch
800
2,5%
Fins
800
2,5%
Hoeveel bezoeken krijgt Rafaël per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
Dag
Bezoeken
ma 21 Sep
3.800
di 22 Sep
3.300
wo 23 Sep
3.700
do 24 Sep
2.900
vr 25 Sep
1.800
za 26 Sep
2.400
zo 27 Sep
4.000
ma 28 Sep
5.100
di 29 Sep
5.400
wo 30 Sep
4.800
do 1 Okt
5.100
vr 2 Okt
3.200
za 3 Okt
3.000
zo 4 Okt
2.900
ma 5 Okt
4.500
di 6 Okt
4.500
wo 7 Okt
6.700
do 8 Okt
5.600
vr 9 Okt
4.100
za 10 Okt
4.100
zo 11 Okt
6.100
ma 12 Okt (voorspelling)
6.400
di 13 Okt (voorspelling)
6.300
wo 14 Okt (voorspelling)
7.200
do 15 Okt (voorspelling)
6.500
vr 16 Okt (voorspelling)
4.300
za 17 Okt (voorspelling)
4.500
zo 18 Okt (voorspelling)
6.200
ma 19 Okt (voorspelling)
7.100
di 20 Okt (voorspelling)
7.000
wo 21 Okt (voorspelling)
8.100
do 22 Okt (voorspelling)
7.200
vr 23 Okt (voorspelling)
4.900
za 24 Okt (voorspelling)
5.100
zo 25 Okt (voorspelling)
6.900
ma 26 Okt (voorspelling)
7.800
di 27 Okt (voorspelling)
7.700
wo 28 Okt (voorspelling)
8.800
do 29 Okt (voorspelling)
7.900
vr 30 Okt (voorspelling)
5.300
za 31 Okt (voorspelling)
5.500
zo 1 Nov (voorspelling)
7.600
Vragen over Rafaël op ArtsDot.com
Welke werken van Rafaël zijn het populairst?
De School van Athene is het populairste werk met 35.000 weergaven (10% van alle weergaven van Rafaël). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Rafaël op ArtsDot.com?
In de afgelopen twaalf maanden ontving Rafaël 404.800 bezoeken: 76.300 op de artiestenpagina en 328.500 op de pagina's van individuele werken.
Op welke apparaten surfen de bezoekers van Rafaël?
Voornamelijk via apparaten (58%), telefoons (38%) en tablets (4%): 58% van de bezoeken komt van apparaten.
In welke talen lezen mensen over Rafaël?
De meest gebruikte talen zijn Engels (43%), Russisch (10%) en Spaans (9%). Engels is de koploper met 43% van de bezoekers.
Welke soort werken geven de bezoekers van Rafaël de voorkeur?
Ze geven de voorkeur aan Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 30% van de bezoeken, tegenover 13% van de catalogus van de kunstenaar.
AStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?